سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66802
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » ورزشکار دلفانی رییس انجمن دو و میدانی کارگران کشور شد
Print This Post
با حکم رئیس فدراسیون ورزش‌کارگری؛

با حکم رئیس فدراسیون ورزش‌کارگری روح‌الله محمدی ورزشکاردلفانی به عنوان رئیس انجمن دو و میدانی کارگران کشور منصوب شد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از پایگاه خبری، تحلیلی لرستان ورزشی، در حکم احمد حسین‌زادگان  به روح الله محمدیان آمده است: با عنایت به تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت رئیس انجمن دوومیدانی کارگران کشور منصوب می‌گردید. امید است با همکاری و هماهنگی کلیه قسمت‌های حیطه نظارت در انجام وظایف محوله موفق باشید.  محمدی از قهرمانان دوی 3 هزار با مانع آسیا و از قهرمانان دوومیدانی ایران است که اصالتاً لرستانی و اهل شهرستان دلفان است که در مسابقات‌جهانی ورزش‌کارگری ایتالیا به عنوان ورزشکار جوانمرد مسابقات انتخاب شد.  پیش از این مهدی مبینی ریاست انجمن دوومیدانی کارگران کشور را به عهده داشت.

محمدیان دارای مدرک دکتری فیزیولوژی ورزشی( قلب؛ عروق و تنفس)  است که تندیس جوانمردی و پهلوانی از انجمن بازی جوانمردانه اروپا و کمیته جهانی بازی منصفانه را دریافت کرد.

وی همچنین تنها عضو رسمی کمیته جهانی بازی منصفانه است  و قهرمان دو و میدانی آسیا رده بزرگسالان(2010) ، کسب مدال طلای جهان در دوهای استقامت؛ نیمه استقامت و صحرا نوردی رده سنی بزرگسالان، را در کارنامه خود دارد.

محمدیان پیش تر عضو کمیته علمی کمیته ملی المپیک و رئیس سازمان لیگ فدراسیون ورزش های کارگری بوده است.

 1. نویسنده دیدگاه: سعید
  آذر ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۴

  با آرزوی موفقیت برای دکتر روح الله محمدی،(فرهنگی ورزشکار)امیدواریم شاهد موفقیت های بیشتر این عزیز باشیم.ایشان باعث افتخار شهرستان دلفان و استان لرستان هستند.

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   آذر ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۰۱

   بنده حقیر دست بوس تمام دلفانی های عزیز می باشم
   یا علی

 2. نویسنده دیدگاه: دلفانی
  آذر ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۱۷

  درود بر دکتر روح الله محمدی افتخار شهرستان دلفان،که با داشتن روحیه ی پهلوانی و جوانمردی ، در مسابقات جهانی دو و میدانی ،باعث افتخار کشورمان عزیزمان شدند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار