سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66852
تاریخ انتشار: ۱ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » یابک زنجانی: با گونی برای بانک صادرات و ملت پول می بردم
Print This Post

متهم نفتی در سیزدهمین دادگاه خود در مورد بردن پول با گونی برای بانک ملت و صادرات به کشور دبی سخن گفت.

به گزارش سلام دلفان، سیزدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات بابک زنجانی صبح روز یکشنبه در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی و وکلای شاکیان و متهمان برگزار شد.بابک زنجانی در ادامه دفاعیات خود در دادگاه به سوال قاضی در مورد توضیح آی بان تو آی بان پاسخ داد و در ادامه گفت: ملک ایران زمین را به نفت ۸ میلیارد تومان فروختم. بعد می گویند SCT اصلا وجود نداشته در حالی که در لیست تحریم قرار دارد. در مورد آی بان تو آی بان هم باید بگویم از این طریق ۸۴ میلیارد یورو جابجا کردم که ۲ میلیارد آن برای ایران بود که از این مبلغ ۵۰۰ میلیون یورو برای بانک ملت و ۱۰۰ میلیون یورو برای بانک مسکن و ۴۰۰ میلیون هم برای بانک تجارت بود.

در ادامه بابک زنجانی از بردن پول برای بانک صادرات و ملت به دبی با گونی خبر داد! این پاسخ در حالی از سوی زنجانی عنوان شد که قاضی به متهم گفت: شرکت SCT مجوز نداشته و زنجانی گفت: کسی نمی تواند به من بگوید برای کار از بانک مرکزی مجوز بگیر!

قاضی صلواتی در ادامه گفت: نحوه جابجایی حواله ها چگونه بود؟ اول پول می گرفتید حواله می زدید یا اول حواله می زدید بعد پول می گرفتید؟ که متهم پاسخ داد: ما کارت فروشی می کردیم. برخی از مشتری ها که اعتبار داشتند اول کارت را می دادیم و بعدا پول را می گرفتیم و در مورد برخی هم به محض دادن کارت پول را می گرفتیم.

منبع: مهر

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار