سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 66859
تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » بسیج یادگار گرانقدر امام خمینی(ره) و مدرسه عشق است
Print This Post
حجت الاسلام هاشمی نژاد در دیدار با جمعی از بسیجیان : 

بسیج یادگار گرانقدر امام خمینی (ره) و یکی از مولفه های قدرت در جمهوری اسلامی ایران است که دشمنان جرات حمله به کشورمان را به خود نمی دهند .

 به گزارش سلام دلفان ، حجت الاسلام سید جعفر هاشمی نژاد روز یک شنبه در دیدار فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان دلفان و جمعی از بسیجیان این شهرستان افزود : امام خمینی(ره) از بسیج به عنوان شجره طیبه و مدرسه عشق یاد کردند و این نهاد مقدس بزرگترین نهاد مردمی است که به دستور امام (ره) بوجود آمد .DSC00265
وی، با بیان اینکه دشمن هیچ گاه نمی تواند به طور مستقیم نفوذ و سلطه خود را بر کشور تحمیل کند بیان داشت : اگر در برخی مواقع دشمن حرکت هایی را در داخل کشور بر علیه نظام طراحی می کند، این کار را از طریق نفوذ در داخل خودمان انجام می دهد.
امام جمعه نورآباد با بیان اینکه غفلت از تشکیل بسیج 20 میلیونی، سقوط در دام استکبار جهانی را به دنبال خواهد داشت، تاکید کرد: امروز حضور با بصیرت و فعالانه جوانان بویژه دانش آموزان و دانشجویان آگاه به علم و فناوری های روز می تواند اقتدار بسیج را عالم گیر کند.
فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان دلفان نیز در این دیدار گفت: داشتن روحیه بسیجی، مقاومت و پایداری را شکل می دهد، انسان را برای دفاع در برابر تهاجم دشمن آماده و هوشیار می کند و زمینه های اختلاف را از بین می برد.
سرهنگ پاسدار حسین محمدی فر بیان داشت : به لطف خداوند حمایت های مدبرانه مقام معظم رهبری و صبر، تدبیر و درایت رهبر فرزانه انقلاب ، همواره کشور را از افراط وتفریط دور کرده و انقلاب را در مسیر درست آن هدایت کرده اند.
منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار