سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67161
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » دو انتصاب در آموزش و پرورش لرستان: سرپرست معاونت آموزش متوسطه اداره كل منصوب شد
Print This Post

“گودرز كريمي‌فر” مدیر کل آموزش و پرورش لرستان با صدور حکمی سرپرست معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان منصوب کرد‌.

به گزارش سلام دلفان، بر اساس اين حكم “محمدحسین اردشیر” که دانش‌آموخته مقطع كارشناسي رشته مدیریت آموزشی و علوم محمدحسين اردشير سرپرست معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستانتربیتی است به عنوان سرپرست معاونت آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش استان لرستان منصوب شد.
وي ظرف 29 سال خدمت در آموزش و پرورش در مسئولیت‌هایی همچون کارشناس مسئول اداره سنجش‌، کارشناس مسوول متوسطه، رئیس اداره سنجش و امتحانات آموزش و پرورش لرستان‌، رئیس آموزش و پرورش منطقه بیران‌شهر و مدیریت دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی شهرستان خرم‌آباد کار کرده است.
آخرین مسئولیت اردشير قبل از این  انتصاب‌، رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان آموزش و پرورش لرستان بوده است‌.
پیش از این “اسداله کریمی” از 25 آبان‌ماه 93 تا کنون عهده‌دار این مسئولیت بود. وي در آن تاريخ جاي‌گزين “باقر توكلي” معاون آموزش ابتدايي اداره كل شد كه با حفظ سمت، مسئوليت معاونت آموزش متوسطه را بر عهده داست. پيش از توكلي نيز مدتي “قاسم سعيدي‌تبار” سرپرست اين معاونت بود كه وي از مردادماه 92 جاي‌گزين “نادر كريمي‌بيرانوند” شده بود.
با انتصاب 5 نفر ظرف 3 سال در اين معاونت مي‌توان گفت كه ثبات چنداني در اين معاونت ديده نمي‌شود و مشخص نيست دليل اين همه تغيير و تحول در معاونت آموزش متوسطه استان به چه دليل است؟ يقيناً اين كار تأثير منفي روي بار آموزشي آموزش و پرورش استان خواهد داشت؛ لذا اميدواريم حداقل با حمايت از “اردشير” ثبات بر اين معاونت حاكم شود.
انتصاب در آموزش و پرورش ناحيه يك خرم‌آباد
طي حكم صادره از طرف “اسد عباس‌زاده” مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد، “فرامرز یوسف‌وند” به عنوان کارشناس پژوهش و برنامه‌ریزی اين ناحيه منصوب شد‌.
یوسف‌وند پیش از این به عنوان کارشناس امور اداری در ناحيه يك خرم‌آباد خدمت مي‌كرد.
همچنين “خادمی” کارشناس پژوهش ناحیه یک به عنوان کارشناس آموزش ابتدایی و پیش‌دبستانی با ناحیه یک منصوب شد.
منبع:  یافته
 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار