سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67173
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » داعش محاصره شد/ همه راه‌ها بسته است
Print This Post

«صحبان نعمان» رئیس دستگاه مبارزه با تروریسم عراق گفت: اوضاع در استان الانبار بعد از پیشروی اخیر نیروهای امنیتی خوب است و این شهر به‌طور کامل به محاطره نیروهای امنیتی در آمده است.
 

به گزارش سلام دلفان، دستگاه مبارزه با تروریسم عراق از محاصره کامل الرمادی مرکز استان الانبار و قطع تمامی راههای امدادرسانی به گروه تروریستی داعش خبر داد.

 

السومریه نیوز خبر داده، شهر الرمادی مرکز استان الانبار در غرب این کشور به‌طور کامل به محاصره نیروهای عراقی در آمده و گروه تروریستی داعش با توجه به اینکه تمامی راه های امدادرسانی به آن قطع شده، برای جلوگیری از پیشروی نیروهای عراقی به خودروهای بمب‌گذاری شده و استفاده از عوامل انتحاری رو آورده است.

 

«صحبان نعمان» رئیس دستگاه مبارزه با تروریسم عراق گفت: اوضاع در استان الانبار بعد از پیشروی اخیر نیروهای امنیتی خوب است و این شهر به‌طور کامل به محاطره نیروهای امنیتی در آمده و عناصر داعش در حالی که همه راههای امدادرسانی به آنها قطع شده در محاصره هستند.

 

وی اظهار داشت گروه تروریستی داعش بعد از تنگ‌تر شده حلقه محاصره و قطع تمامی راههای امداد رسانی به آن برای جلوگیری از پیشروی نیروهای عراقی، به خودروهای بمب‌گذاری شده و استفاده از عوامل انتحاری رو آورده است.

 

نعمان افزود که جنگنده‌های روسیه در قطع راههای امدادرسانی داعش از رقه به موصل و سپس به الانبار نقش زیادی ایفا کرده‌اند. /تسنیم

 

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار