سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67228
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عکس/ هوادار جان‌باخته پرسپولیس در استادیوم
Print This Post

سید نجی الله حسینی هوادار پرسپولیس در ورزشگاه تختی و در جریان دیدار این تیم با نفت تهران بر اثر ایست قلبی جان باخت.

به گزارش سلام دلفان، دیروز و در اوسط بازی دو تیم نفت و پرسپولیس یکی از هواداران تیم سرخپوش دچار حمله قلبی شد ولی با تلاش امدادگران دوباره احیا شد و به بیمارستان انتقال داده شد اما در راه بیمارستان، دار فانی را وداع گفت.

این تماشاگر نجیه الله حسینی اصل ۶۵ ساله از تهران معرفی شده که ساعت ۱۵:۴۵ دیروز در مسیر بیمارستان درگذشت. نماینده باشگاه پرسپولیس به همراه چند تن از لیدرهای کانون هواداران در بیمارستان بعثت حضور پیدا کردند.

بنا بر گفته شاهدان عینی، این هوادار اواسط نیمه اول دچار تشنج شده و حضور با تاخیر ماموران اورژانس باعث مرگ وی می‌شود.

یک شاهد عینی گفته این اتفاق تقریبا دقیقه ۳۳ بازی و جلوی درب ورودی تماشاگران به سکوها بوده است. این هوادار پس از افتادن روی زمین، بی هوش شد و تعدادی از تماشگران و لیدرها به دور وی جمع شدند. بعد از این اتفاق ماموران اورژانس را در جریان گذاشتند. هوادار پرسپولیس دقایقی روی زمین افتاد تا اینکه گل پرسپولیس به ثمر رسید و بعد از آن سکوها کاملا شلوغ شد، در میان شلوغی یکی از ماموران اورژانس به آرامی از سکوها بالا آمد و پس از معاینه احتمالا متوجه شد که او دار فانی را وداع گفت. البته دقایقی بعد اورژانس این هوادار را به بیرون ورزشگاه منتقل کرده است.

در پی درگذشت یک هوادار پرسپولیس در ورزشگاه تختی و در جریان دیدار با نفت تهران، علی پروین در صفحه اینستاگرامش با انتشار تصویر هوادار مرحوم این تیم نوشت: «درگذشت هوادار با تعصب باشگاه پرسپولیس، آقای سیدنجی‌الله حسینی را به خانواده ایشان و هواداران پرسپولیس تسلیت می‌گویم – علی پروین.»

عکس/ هوادار جان باخته پرسپولیس در استادیوم

جسد مرحوم نجی‌الله حسینی اصل امروز به خانواده این مرحوم داده شد تا برای مراسم کفن و دفن، این مرحوم به زادگاهش در نوشهر انتقال داده شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار