سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67342
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برف سنگین دلفان را سفید پوش کرد/ استفاده از زنجیر چرخ در محورهای ارتباطی استان لرستان الزامی است
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

مدیر کل مدیریت بحران لرستان از آبگرفتگی در اکثر شهرهای این استان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان،رضا آریایی با اشاره به وضعیت بارش ها طی ۲۴ساعت گذشته در استان لرستان اظهار داشت: میزان بارش ها در شهرستان نورآباد ۵۶ میلی متر، در کوهدشت ۵۰ میلی متر و «ریمله» خرم آباد ۴۱میلی متر بوده است.

pic004وی میزان بارش ها در شهرستان الشتر را ۳۹ میلی متر عنوان کرد و گفت: میزان این بارش ها در خرم آباد ۳۷ میلی متر، بروجرد ۲۹ میلی متر و سیلاخور ۲۱میلی متر بوده است.

مدیر کل مدیریت بحران لرستان همچنین میزان بارندگی ها در شول آباد را ۱۲میلی متر، ایمان آباد ۹ میلی متر، دورود ۶ میلی متر، سپیددشت ۵ میلی متر،   پلدختر دو میلی متر عنوان کرد.

آریایی یادآور شد: آسمان دو شهرستان ازنا و الیگودرز نیز ابری است.

وی با اشاره به آبگرفتگی در معابر اکثر شهرهای استان به خصوص شهرستان کوهدشت اشاره کرد و گفت: همچنین هم اکنون شاهد بارش برف در همه گردنه ها و به صورت سنگین در شهرستان نورآباد هستیم./ مهر

استفاده از زنجیر چرخ در محورهای ارتباطی استان لرستان الزامی است

 سرهنگ مرتضی چغلوند در گفتگو با تسنیم اظهار داشت: در محورهای گشور در شهرستان دلفان و زالیان هم اکنون بارش برف آغاز شده و ادامه دارد.

وی بابیان اینکه در دو نقطه از محور شرشره، کوه ریزش کرده است و اداره راه در حال بازگشایی مسیر است، افزود: در چند نقطه از محور زانوگه به کوهدشت، پل‌ها دچار سیلاب گرفتگی شده‌اند که با حضور پلیس‌راه، محدودیت‌های لازم اعمال‌شده و اداره راه در حال بازگشایی مسیر است.

رئیس پلیس‌راه استان لرستان عنوان کرد: در تمام جاده‌های استان لرستان بارندگی وجود دارد که سبب محدودیت دید شدید برای رانندگان شده است.

وی بیان کرد: با توجه به سرد بودن هوا، رانندگان حتماً خودروی خود را به سیستم گرمایشی مجهز، تغذیه لازم را به همراه داشته باشند و قبل از سفر، خودرو خود را مورد معاینه فنی قرار دهند.

چغلوند تصریح کرد: با توجه به بارش برف و لغزندگی جاده‌ها، رانندگان از زنجیر چرخ استفاده کنند، از طرفی زائران حسینی در حال برگشت هستند که بارش‌ها سبب تشدید در ترافیک می‌شود بنابراین لازم است رانندگان حتماً فاصله طولی مناسب را رعایت کنند.

رئیس پلیس‌راه استان لرستان خاطرنشان کرد: تاکنون چند فقره تصادف به صورت قیچی کردن تریلی در محورهای استان لرستان داشته‌ایم ولی خوشبختانه تلفات جانی در پی نداشته است.

 

تلگرام سلام دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار