سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67351
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » يك دستگاه مینی‌بوس در رودخانه محور کوهدشت – کرمانشاه طعمه سيل شد
Print This Post
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌ احمر لرستان؛

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر لرستان از واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در رودخانه محور کوهدشت به کرمانشان خبر داد و گفت: خوشبختانه هر ۱۲ سرنشین اين ميني‌بوش نجات یافتند.

مینی‌بوس با 12 سرنشین در رودخانه محور کوهدشت - کرمانشاه واژگون شدبه گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، “محمد دارایی” ساعتی پیش در خرم‌آباد از امدادرسانی به سرنشینان مینی‌بوس واژگون شده خبر داد و اظهار داشت: طبق اطلاعات واصله از سوی مردم محلی، در ۲۵ کیلومتری محور کوهدشت – کرمانشاه یک دستگاه مینی‌بوس با ۱۲ نفر سرنشین و مسافر به علت بی‌احتیاطی و آب‌گرفتگی سطح جاده، دچار انحراف و سپس واژگونی شد و متأسفانه به داخل رودخانه سقوط کرد.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر لرستان خاطرنشان کرد: به خاطر بارندگی شدید و شرایط خاص جوی و نزدیکی محل حادثه به روستای مجاور، تیم امداد و نجات روستایی مستقر در روستای شیراوند، وارد عملیات شده و توانستند اقدامات اولیه را به نحو احسن انجام دهند.
وی افزود: با ورود گروه امداد و نجات مستقر در پایگاه امداد و نجات بین‌شهری بلوران، عملیات رهاسازی مصدومان حادثه با استفاده از وسایل و امکانات موجود در خودروی ست نجات شروع شد و تمامی ۱۲ نفر سرنشین حادثه‌دیده توسط امدادگران و نجات گران انتقال داده شدند.
دارایی اضافه کرد: در این عملیات ۱۰ نفر امدادگر، یک دستگاه خودروی نجات، یک دستگاه آمبولانس، یک دستگاه خودروی کمک‌دار کار امدادرسانی را انجام دادند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار