سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6737
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » گفتمان ديني دانشجويي در دانشگاه علمي كاربردي شهرستان دلفان
Print This Post

امام جمعه نورآباد:بحث حضور در انتخابات اين است که ملتي مي خواهد از آرمانهاي خود دفاع کند و در حقيقت ما بالاترين شخصيت مملکت و کمترين فرد مسئول را از طريق انتخابات انتخاب مي کنيم.

به گزارش سلام دلفان: در اين گفتمان حجت الاسلام سيد جعفر مرادياني با اشاره به نقش دانشجويان در خلق حماسه سياسي و لزوم حداكثري أنان در انتخابات گفت: بحث انتخابات در کشور ما يک بحث تازه اي نيست، چند سالي که از انقلاب گذشته است ملت ما آزمون دادند و در هر آزمون هم سرافراز شدند.

 

وي افزود: بحث حضور در انتخابات اين است که ملتي مي خواهد از آرمانهاي خود دفاع کند و در حقيقت ما بالاترين شخصيت مملکت و کمترين فرد مسئول را از طريق انتخابات انتخاب مي کنيم.

 

مرادياني اضافه کرد: ملتي که خدا دارد از هيچ چيز نمي ترسد، در راهپيمايي 22 بهمن همه آمدند علاوه بر اين بيگانگان تبليغ کردند که مردم در انتخابات حضور نداشته باشند اما ملت ايران براي دفاع از اسلاميت خودش در صحنه حاضر شد و کلمه الله را در سراسر جهان طنين انداز کرد.

 

 

گفتني است ،در پايان اين گفتمان به سئوالات دانشجويان پاسخ داده شد

  1. نویسنده دیدگاه: دانشجویان
    خرداد ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۰۲

    http://apps.store.ovi.com/landing/ChatApps3?cid=ovistore-mw-bml-bdy-mobile_bookmark_s3_20-na-dwn-mea-en-naی‏ ‏از‏ ‏عده‏ ‏ای‏ ‏از‏ ‏دانشجویان‏ ‏

  2. نویسنده دیدگاه: دانشجویان
    خرداد ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۱۰

    ازجناب‏ ‏اقای‏ ‏دکتر‏ ‏نعمت‏ ‏نوری‏ ‏به‏ ‏خاطر‏ ‏برگزاری‏ ‏این‏ ‏سمینار‏ ‏کمال‏ ‏تشکر‏ ‏قدردانی‏ ‏به‏ ‏عمل‏ ‏می‏ ‏اید‏ ‏این‏ ‏قبیل‏ ‏همایش‏ ‏ها‏ ‏نشان‏ ‏از‏ ‏درایت‏ ‏دینداری‏ ‏درعین‏ ‏حال‏ ‏مدیریت‏ ‏ایشان‏ ‏دارد‏ ‏امیداست‏ ‏تداوم‏ ‏داشته‏ ‏باشد…‏عده‏ ‏ای‏ ‏از‏ ‏دانشجویان‏ ‏

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار