سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6743
تاریخ انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » روند تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری در لرستان مطلوب است
Print This Post
به گزلرش سلام دلفان محمدامین رضوانیˈ روز دوشنبه در گفت و گوی با ایرنا افزود: به منظور جلوگیری از برخی مشکلات و تخلفات انتخاباتی، دستورالعمل تبلیغات انتخاباتی کاندیداها به تمام ...

به گزلرش سلام دلفان محمدامین رضوانیˈ روز دوشنبه در گفت و گوی با ایرنا افزود: به منظور جلوگیری از برخی مشکلات و تخلفات انتخاباتی، دستورالعمل تبلیغات انتخاباتی کاندیداها به تمام فرمانداری های استان ابلاغ شده است.

وی تصریح کرد: در این راستا 23 عنوان تبلیغات مجاز در تبلیغات رسمی کاندیداها و 16 عنوان تبلیغات غیرمجاز نامزدهای انتخاباتی به تمامی فرمانداری ها ابلاغ شده که در این زمینه باید تمامی کاندیداها و هواداران آنان نسبت به تبلیغات رسمی اقدام خواهند کرد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه مردم منتظر برنامه های کاندیداها در صدا و سیما هستند، به طور قطع پس از پخش این برنامه ها، شور تبلیغات انتخاباتی در استان بیشتر خواهد شد.

رضوانی افزود: در حال حاضر تمامی ستادهای تبلیغاتی کاندیداها در شهرهای مختلف لرستان فعال است و طرفداران آنان در حال تبلیغ رسمی به نفع کاندیدای خود هستند.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز 24 خرداد امسال همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار