سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67458
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » فرماندار دلفان خواستارتاسیس نمایندگی نوسازی مدارس در شهرستان شد
Print This Post

فرماندار شهرستان دلفان خواستار تاسیس نمایندگی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان لرستان در این شهرستان شد.

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: نبود نمایندگی این اداره کل در شهرستان دلفان مشکلاتی را برای پروژه های عمرانی و آموزشی بوجود آورده است .

وی یادآور شد: شهرستان دلفان دارای دوهزارو 570 کیلومتر وسعت و 440 روستا است و از لحاظ مکان های آموزشی نیز محرومیت های ویژه ای در این شهرستان وجود دارد.
طولابی بیان داشت : در حال حاضر شهرستان های سلسله و دلفان دارای یک نمایندگی نوسازی مدارس می باشند که در شهرستان سلسله واقع شده است که رفت و آمد پیمانکاران و مسوولان آموزش و پرورش کاکاوند و دلفان برای امور جاری مشکلاتی را بوجود آورده است .
وی افزود: تاکنون مکاتبات فراوانی برای تاسیس این نمایندگی انجام شده که امیدواریم مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس لرستان نسبت به تاسیس و استقرار نمایندگی آن اداره در این شهرستان اقدام کنندزیرا که می تواند نقش مهمی در تسریع و نظارت بر پروژه های آموزشی داشته باشد .
فرماندار شهرستان دلفان ، با بیان اینکه بخش عمده ای از مدارس این شهرستان در مناطق سخت گذر زیر نظر اداره آموزش و پرورش عشایری فعالیت دارند افزود: انتظاری که از این اداره داریم نظارت و توجه بیشتر به این مدارس است چون دانش آموزان این روستاها با مشکلات فراوانی مواجه اند .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار