سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67494
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » در دیدار 3 ساعته ظریف و الجبیر چه گذشت؟
Print This Post

خبرگزاری میزان-روزنامه لبنانی السفیر به نقل از منابع عربی نوشت که وزیران امور خارجه ایران و عربستان در حاشیه نشست اخیر وین در مورد پرونده های مهم منطقه گفت و گو کردند.

در دیدار 3 ساعته ظریف و الجبیر چه گذشت؟سلام دلفان ؛روزنامه لبنانی السفیر به نقل از منابع آگاه عربی نوشت: دیدار بین محمد جواد ظریف و عادل الجبیر وزیران امور خارجه ایران و عربستان در حاشیه نشست اخیر وین بیش از سه ساعت به طول انجامید که در آن پرونده های منطقه ای به اضافه موضوع مناسبات دو جانبه بررسی شد.

این منابع با اشاره به اینکه وزیران امور خارجه ایران و عربستان  در این نشست بر سر بیشتر موضوعاتی که در مورد آن گفت و گو کردند به توافق دست نیافتند، افزود: در دیدار ظریف و الجبیر در مورد پرونده یمن و سوریه توافقی حاصل نشد.

به نوشته السفیر وزیران امور خارجه ایران و عربستان بر لزوم حل سیاسی بحران های جاری تاکید کرده و اظهار داشتند که نمی شود هیچ کشوری را در منطقه از خطر تروریسم مستثنی کرد.

این روزنامه در بخش دیگری نوشت: طرف ایرانی در این دیدار بر حمایت از ثبات منطقه خلیج فارس به خصوص عربستان تاکید کرده و اظهار داشتند که ترکش هر گونه بی ثباتی منطقه خلیج فارس را در بر می گیرد./ میزان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار