سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67503
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » سم در نسکافه عامل مرگ عرفات
Print This Post

سازمان جاسوسی برون مرزی رژیم صهیونیستی “موساد” از طریق یکی از محافظان یاسر عرفات رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین، او را ترور کرد.

 به گزارش سلام دلفان، روزنامه “الدیار” چاپ لبنان افزود: محافظ عرفات با ریختن ماده سمی ساخته شده از پلوتونیم در شیر و نسکافه عرفات او را مسموم کرد.سم در نسکافه عامل مرگ عرفات!

در این روزنامه می‌خوانیم: آثار و عوارض این ماده سمی پس از اینکه عرفات یک هفته از شیر و نسکافه آمیخته به این ماده استفاده کرده بود در بدنش ظاهر شد؛ به نحوی که روز به روز بدنش ضعیف شد، این سم در بیمارستان فرانسوی در پاریس تشخیص داده شد، ولی پزشکان فرانسوی نتایج آزمایش‌های انجام گرفته روی عرفات را اعلام نکردند تا اینکه عرفات درگذشت.

الدیار همچنین نوشت: تحقیقات فلسطینیان نشان داد که این محافظ از فلسطین خارج شده و به کانادا رفته و تمامی مدارک شناسایی خود از جمله گذرنامه‌اش را عوض کرده بود و از طریق انجام عمل جراحی زیبایی تغییر قیافه داد و موساد در این کار به او کمک کرد، این محافظ هم اکنون در آمریکا به سر می‌برد، بی آنکه کسی او را بشناسد.

رئیس کمیته فلسطینی مسئول تحقیقات درباره دلایل مرگ یاسر عرفات نیز پیشتر اعلام کرده بود که این کمیته هویت “عامل ترور” عرفات را شناسایی کرده و منتظر کشف یک معمای کوچک در این پرونده است و به زودی نتایج نهایی تحقیقاتش را اعلام می‌کند.

کارشناسانی که از سوی قضات فرانسوی برای رسیدگی به پرونده تعیین شده بودند، دو مرتبه فرضیه مسموم شدن عرفات را رد کردند، این درحالی است که کارشناسان سوئیسی اعلام کردند، نتایج تحقیقات آنان فرضیه مسمومیت عرفات با پلوتونیوم را تقویت می‌کند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار