سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67586
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قلعه نویی در یک قدمی نیمکت تراکتورسازی؟
Print This Post

با خروج تونی اولیویرا پرتغالی از لیست تراکتورسازان به نظر می رسد امیر قلعه نویی به نیمکت این تیم از همیشه نزدیک تر شده باشد.

فردین تنها بازمانده از ارتش پاشاسلام دلفان – به نظر می‌رسد امیر قلعه‌نویی‌ دوباره به تبریز نزدیک می‌شود. با قطعی شدن خروج تونی اولیویرا از لیست تراکتورسازان، سرمربی جدیدی روی نیمکت سرخپوشان تبریزی خواهد نشست. گفته می‌شود امیر قلعه‌نویی‌، مردی که در لیگ یانزدهم مجوز حضور تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا را به‌دست آورد، جدی‌ترین گزینه برای هدایت تراکتورسازی است.

کارنامه امیر پاشا در تبریز
امیر قلعه‌نویی‌ در لیگ یازدهم از تراکتور کم‌ادعا، یک مدعی جدی قهرمانی ساخت. تبریزی‌ها با ژنرال استقلالی‌ها طی 34 هفته به 19 پیروزی و 9 تساوی دست پیدا کردند تا با 66 امتیاز و تفاضل گل قابل تقدیر 25+ بالاتر از استقلال 66 امتیازی با تفاضل 24+ نایب‌قهرمان شوند. تراکتورسازی با قلعه‌نویی‌ اگر خوش‌شانس بود حتی بالاتر از سپاهان 67 امتیازی قهرمان لیگ یازدهم نیز می‌شد.

قلعه‌نویی‌ با تراکتورسازی آن‌قدر خوب نتیجه گرفت که در میانه راه لقب امیر پاشا را از سکوهای قرمز آذری به نام خود زد. شکست دادن پرسپولیس‌ با 4 گل در ایستگاه 32 لیگ ثبت یک نتیجه خارق‌العاده به حساب می‌آمد. تبریزی‌ها در ایستگاه آخر لیگ هم از ملوان با 2 گل پذیرایی کردند تا نایب‌قهرمان شایسته مسابقات لقب بگیرند.

* فقط فردین مانده
تیمی که با امیر قلعه‌نویی‌ نایب قهرمان لیگ یازدهم شد، درون دروازه‌اش از محسن فروزان بهره می‌برد. ارتش سرخ امیر پاشا در خط میانی نفراتی چون حدادی‌فر، حاج‌صفی، رودریگو توسی، فرزاد آشوبی، مهدی کیانی و فلاویو لوپز را داشت. در خط دفاع هم امیرحسین صادقی، احمد آل‌نعمه، مصطفی اکرامی و فخرالدین از جمله نفرات تاثیرگذار تراکتور بودند.

ژنرال در فاز هجومی تیمش هم از تجربه سیاوش اکبرپور و محمد ابراهیمی بهره می‌برد. در کنار این دو فرزاد حاتمی جوان و علی علیزاده هم بودند.

جالب اینکه تنها بازمانده از تیم رویایی امیر پاشا که امروز می‌تواند دوباره شاگرد احتمالی قلعه‌نویی‌ باشد، فردین عابدینی است. این مدافع – هافبک در لیگ یازدهم طی 7 هفته نخست مسابقات 4 بازی انجام داد تا طی 253 دقیقه یک گل به شهرداری تبریز بزند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار