سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67604
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کشف عروسک‌های مشکوک در اندیمشک
Print This Post

فرماندار اندیمشک گفت: با همکاری زائران و شهروندان شهرستان و سرعت عمل تیم‌های حفاظتی و انتظامی عروسک‌های مشکوک در اندیمشک کشف شد.

سلام دلفان: فرماندار اندیمشک گفت: با همکاری زائران و شهروندان شهرستان و سرعت عمل تیم‌های حفاظتی و انتظامی عروسک‌های مشکوک در اندیمشک کشف شد.

حمیدرضا گودرزی اظهار داشت: بخش‌های مختلف شهری و انتظامی اندیمشک به صورت ویژه تأمین امنیت شهروندان و زائران حسینی در بازگشت از مراسم اربعین امسال را  برعهده دارند.

وی گفت: با همکاری زائران و شهروندان اندیمشک و سرعت عمل تیم‌های حفاظتی و انتظامی عروسک‌های مشکوک در اندیمشک کشف شده است.

فرماندار اندیمشک عنوان کرد: پس از اطلاع رسانی مسئولان انتظامی کشور در مورد احتمال آلودگی و خطرات موجود در عروسک‌های توزیع شده میان راهپیمایان حسینی در مراسم اربعین امسال، این عروسک‌ها توسط شهروندان تحویل نهادهای انتظامی اندیمشک داده شده است.

وی افزود: تعداد این عروسک‌ها هشت عدد بوده که توسط شهروندان و پس از اطلاع رسانی در اختیار مراجع ذی صلاح انتظامی اندیمشک قرار گرفته است.

گودرزی بیان کرد: 5 عدد از عروسک‌های تحویل داده شده به مراجع ذی صلاح انتظامی خطرناک تشخیص داده شده است.

وی گفت: نوع آلودگی این عروسک‌ها پس از اتمام بررسی‌ها اعلام خواهد شد.

فرماندار اندیمشک عنوان کرد: شهروندانی که قبل از بازگشت به کشور هر نوع عروسک در راهپیمایی اربعین دریافت کرده‌اند باید در کمترین زمان ممکن به منظور جلوگیری از هر گونه خطر احتمالی عروسک‌ها را به واحد انتظامی تحویل بدهند.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار