سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67751
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » عکسی ماندگار از مادر شهید در یک روز برفی
Print This Post

در این عکس حضور مادر شهید با چادر سیاهش بر روی زمین سفیدپوش خوب به چشم می‌آید و گام‌هایی که این مادر بر زمین نهاده تا به مزار برسد.

به گزارش سلام دلفان، سوز و سرمای یک روز برفی، عکسی ماندگار از این روز زمستانی در گلزار شهدای قم و مادری بر سر مزار فرزندش. باری دیگر در اولین برف امسال این عکس برایم تداعی می‌شود؛ در این عکس حضور مادر شهید با چادر سیاهش بر روی زمین سفیدپوش خوب به چشم می‌آید و گام‌هایی که این مادر بر زمین نهاده تا به مزار برسد.

این عکس در روز 16 دی ماه 1386 توسط «علی‌رضا فرزین» گرفته شده و منتخب جشنواره هنر مقاومت است.

عکسی ماندگار از مادر شهید در یک روز برفی

این اثر، خاطرات بیشتری از مادران شهدا را در ذهن تداعی می‌کند؛ یکی از این مادران، مادر شهید مفقود «عبدالمجید امیدی» است؛ مادری که وزهایی داشت پس از بی‌خبری از عبدالمجید؛ روزهایی که موقع بارش باران زیر آسمان می‌رفت و می‌گفت: من که نمی‌دانم عبدالمجیدم الان کجاست. او می‌رفت تا به عبدالمجید بگوید اگر پیکر تو زیر باران است من هم زیر باران می‌مانم تا تو بیایی. اما او بازنگشت و مادر در سال 1387 به دیدارش رفت.

عکسی ماندگار از مادر شهید در یک روز برفی
مادر شهید «عبدالمجید امیدی»

اگر بخواهیم از مادری دیگر بگوییم؛ مادر شهید تفحص «علیرضا شهبازی» است که در گرمای تابستان و در سوز و سرمای زمستان سال‌هاست که روزهای پنجشنبه از صبح تا غروب بر سر مزار علیرضا می‌نشیند و درد دل‌‌هایش را با او نجوا می‌کند.

و هزاران مادری که این گونه با فرزندانشان هستند و این دلدادگی‌یشان از دریچه دوربین‌ها پنهان مانده است.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار