سلام دلفان
سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67786
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
خانه » اخبار برتر » بی تدبیری مسئولین و نا امیدی مردم در اولین سرما/ بحرانی که با اولین برف پاییزی بوجود آمد
Print This Post
اُفت فشار گاز دلفان را لرزاند؛

اولین تجربه ی سرمای شدید با دمای 16- درجه سانتیگراد در سال جاری باعث قطعی ناگهانی گاز در مناطق مختلف شهرستان دلفان و روی آوردن مردم به وسایل گرمازای دیگر شد.

سلام دلفان – افت فشار و به تبع آن قطعی گاز در مناطق مختلف شهرستان دلفان، باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی برای مردم این شهرستان گردیده است.

این شهرستان یکی از مرتفع ترین شهرستان های کشور و استان لرستان می باشد که بر اساس گزارشات سازمان هواشناسی از سردسیرترین مناطق نیز به حساب می آید، به طوری که در شب های گذشته به عنوان دومین شهر سرد کشور معرفی شد و مردم اینشهرستان دمای منفی 16 درجه سانتیگراد را با اولین برف پاییزی تجربه کردندو با فرارسیدن فصل زمستان دمای هوا در این شهرستان همچون سال های گذشته به  منفی سی درجه سانتیگراد هم خواهید رسید.

pic006

متاسفانه اولین تجربه ی سرمای شدید با دمای 16- درجه سانتیگراد در سال جاری باعث قطعی ناگهانی گاز در مناطق مختلف این شهرستان 150 هزار نفری شد، و سبب تکاپوی مردم جهت تهیه نمودن و روی آوردن به وسائل گرمازای دیگر از قبیل هیترهای برقی،گاز مایع و در برخی نقاط بخاری های نفت سوز گردید.9-21

این قطعی گاز یک هشدار جدی به مردم و مسئولان می باشد که باید خود را برای شرایط مشابه در روزهای سرد زمستانی آماده کنند تا شاهد تکرار چنین حوادثی نباشیم.

photo_2015-12-08_11-10-59

مسئولین شرکت گاز کاهش ناگهانی دمای هوا و افزایش مصرف را علت قطعی گاز دانسته و به جای پاسخگویی مستدل و منطقی به مردم، آنها را به مصرف سایر انرژی ها تشویق می کنند که در دراز مدت نمی تواند راهکاری مناسب برای حل نهایی مساله باشد. اما می تواند یک توصیه ی عامیانه به مردم ، برای فرار مسوولین و برون رفت از انتقادات گسترده مردم باشد؛ چرا که علت العلل این مشکلات ریشه در فقدان بی تدبیری و عدم برنامه ریزی و پیش بینی برای روزهای بحران می باشد.

حال مسئولین عزیز باید چاره ای بیاندیشند که مشکل افت فشار گاز دلفان تا زمان فرا رسیدن سرمای سخت و طاقت فرسای این شهرستان حل گردد و مشکلی دیگر بر مشکلات مردم این شهرستان محروم افزون نگردد.

تلگرام سلام دلفان

 1. نام شما... می‌گه:

  جالب تر اینجاست که مسولین حتی خبر قطعی گاز شهر رو به رسانه ها اعلام نکردن و تو زیرنویس شبکه خبر اومده بود که گاز برخی از روستاهای دلفان قطع شده

 2. محمود می‌گه:

  دوستان عزیز به خدا من زنگ زدم تهران که از این وضع شکایت کنم ، بهم گفتن هیچ گزارشی مبنی بر اینکه گاز شهرستانتون قطع شده به ما نشده و تا شرکت گاز شهرستان به ما گزارش نکنه ما نمیتونیم کاری کنیم

 3. سید مجید می‌گه:

  هرچه میکشیم از خودمان است.امیدوارم باز ….به الشتریا رای ندن .این نماینده یه سرک هم نکشید حالا فردا برای رای ببینید ………..

 4. بی گاز می‌گه:

  جالب اینجاست مناطقی که ازمابهترون (فرمانداربخشداروروسای …..)گازاون مناطق قطع نشدوباوجود سرمای 16-به جای قطع گازادارات گازمنازل راقطع نمودن وازاین مناطق تازاباد وخرم مسکن دراولویت با بیشترین ساعات قطعی گازمی باشدباهمان دلیل بالا حتی کسی ارمسئولین شهرستان ازخونشون بیرون نیامدن ویابه هرطرق دیگری اقدام چشمگیری انجام ندادند.

 5. نام شما... می‌گه:

  ای نورآباد بیکس
  مر فقط خدا برس یه دادد

 6. نورعلی می‌گه:

  هی عزیزیان دلفانی وقتی عده ای از مدعیان عشق دلفان به نماینده غیر بومی رای دادند والان هم در راس ادارات هستند چه انتظاری از آنها می رود .آنها وطن عروش هستند

  • نام شما... می‌گه:

   اولا وطن فروش
   دوما یه نگاه به بحث كن ببین درمورد چیه بعد نظر بده
   چرا چرند میگی واس خودت همین امثال شمایید كه به صد تا كاندید قول دادید معلوم نیس اصلا با كی هستید ابن مردم رو بدبخت كردید
   جناب عاشق دلفان

 7. نام شما... می‌گه:

  بس کنید نماینده دلفانی غیر دلفانی، دلفانیش چه کاری کرد که غیر دلفانی بکنه؟ فقط بحث رو انتخاباتی کنید،این چه وضعیه، چرا برای مردم این شهر ارزش قائل نیستید؟ شهامت داشته باشید اخباررو گزارش بدید،شما مسئولید و مدیون، تا کی بیچارگی وفلاکت؟ سردی وقطعی گاز درد نیست درد اصلی بی اهمیتی نسبت به این موضوعه، چرا نباید شبکه خبر این مشکل رو زیر نویس کنه؟؟؟

 8. حاج حسین می‌گه:

  شهـــــــر در امــن و امــــــــــــــــــان است.
  آســــوده بخوابید . . .

  در شهــــری که همه ی مردم آن، از وضع موجود راضی هستند و به قول معروف جیکشان در نمی آید، این همه هیاهو برای چیست .
  در شهــــری که تنها اعتراض مردم حماسه ساز و صبورش، کم بودن تعداد (*) است و تنها خواسته شان اضافه کردن تعداد آنهاست، شما چرا عین … و گربه به هم می پرید.
  وقتی در بلاد ترک نشین، بخاطر یک اشتباه یا سوءتفاهم در یک برنامه کودکان، هزار تجمع و محفل اعتراض در سطح شهرهای هم زبان، برگزار می گردد و ده ها مدیر ارشد صدا و سیما برکنار و دادگاهی میشوند ولی در مقابل هزاران هزار توهین آشکار و نهان، که در سطح رسانه ملی و سایر نهادها به مردم دیـــار سلحشـــور ما می شود و همه فقط و فقط می خندند، چه انتظاری از مردم و مسئولان داریم .
  بروید،
  بی تکلف و رها.
  و
  فقط بر حال خود و مردم دیارمان
  گریه کنید.
  آهسته و پیوسته…

» ارسال نظرات

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار