سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67827
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کابوس استقلالی ها به پرسپولیس باز می گردد؟
Print This Post

زايد 32 ساله روز گذشته با انتشار تصويري از زمان پيوستنش به پرسپوليس در سال 2011 روي توئيتر شخصي خود مدعي شد بار ديگر از اين تيم پيشنهاد دارد.

به گزارش سلام دلفان، باشگاه پرسپولیس برای تقویت خط حمله خود در فصل نقل و انتقالات زمستانی مهاجم سابق خود ایمون زاید را باز خواهد گرداند؟ این اتفاقی خواهد بود که از پیام روز گذشته این مهاجم لیبیایی – ایرلندی برمی‌آید.

 

زايد 32 ساله روز گذشته با انتشار تصويري از زمان پيوستنش به پرسپوليس در سال 2011 روي توئيتر شخصي خود مدعي شد بار ديگر از اين تيم پيشنهاد دارد و ممكن است به زودي بازگردد. زايد در پيامش نوشت: «فقط يك پيشنهاد از ايران دارم. ممكن است به زودي بازگردم.» اما با توجه به تصوير منتشر كرده و استفاده از هشتگ پرسپوليس نشان مي‌دهد كه منظور زايد دقيقاً بازگشت به جمع سرخپوشان تهراني بوده است كه با توجه به مشكلات تهاجمي اين تيم در فصل اخير بازگشت ايمون دور از ذهن نخواهد بود.

 

به خصوص اينكه اين مهاجم بنا بر اعلام سايت ترانسفر ماركت هم‌اكنون بيشتر از 80 هزار دلار قيمت ندارد. زايد در فصل 2013 پس از جدايي از پرسپوليس مدتي را در آلومينيوم هرمزگان بازي كرد، سپس به فوتبال ايرلند بازگشت و در دو تيم شامروك راورز و اسليگو راورز موفق بود تا فصل اخير كه توانست تعداد گل‌هاي خود در تيم صباح مالزي را دو رقمي كند.

 

حال بايد ديد كه آيا ادعاي ايمون زايد به واقعيت تبديل خواهد شد و آيا كابوس پرويز مظلومي در دربي 74 در دربي برگشت اين فصل پرسپوليس را همراهي خواهد كرد يا خير؟ ناگفته نماند زايد روز گذشته روي توئيتر شخصي خود از پيشنهاد يك تيم عراقي به خود هم خبر داد.

116

خبر ورزشی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار