سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67835
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » فراخوان مشمولان “ديپلم و زيرديپلم” در آذر ماه سال جاري
Print This Post

سازمان وظيفه عمومي ناجا در اطلاعيه اي کليه مشمولان ديپلم و زير ديپلم داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ نوزدهم آذر ماه 1394 را به خدمت سربازي فرا خواند.

به گزارش سلام دلفان به نقل از پايگاه خبري پليس، سازمان وظيفه عمومي ناجا ضمن فراخوان كليه مشمولان غايب و غيرغايب متولد 1355 تا پايان آذر ماه 1376 براي انجام خدمت دوره ضرورت، طي اطلاعيه اي اعلام كرد: كليه مشمولان ديپلم و زير ديپلم سال هاي مذكور كه برگ آماده به خدمت به تاريخ نوزدهم آذر ماه سال 1394 دريافت كرده اند، مي بايست در ساعت و محلي كه توسط سازمان وظيفه عمومي ناجا در برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش نيروهاي مسلح اعلام شده، حضور يابند.

مشمولان ساكن تهران بزرگ

كليه مشمولان ديپلم و زيرديپلم غايب و غير غايب که داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ آذرماه سال 1394 مي باشند مي بايست، رأس ساعت 6 صبح روز يکشنبه مورخ 22/09 /94 به محل و مراکزي که توسط سازمان وظيفه عمومي ناجا در قالب برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است، حضور يابند؛ تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان ساكن ساير استان هاي کشور

كليه مشمولان ديپلم و زيرديپلم غايب و غير غايب که داراي برگه آماده به خدمت به تاريخ آذر ماه سال 1394 مي باشند، رأس ساعت 7صبح يک شنبه مورخ 22/09 /94 به معاونت وظيفه عمومي استان محل سکونت خود مراجعه کنند؛ تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

لازم به ذكر است، عدم حضور به موقع در زمان و محل هاي تعيين شده، غيبت محسوب مي شود.
گفتني است، آن دسته از مشمولاني كه به هر دليل تاكنون موفق به دريافت برگ معرفي نامه مشمولان به مراكز آموزش نشده اند، مي توانند به نزديكترين دفتر خدمات الكترونيك انتظامي (پليس+10) مراجعه و نسبت به دريافت برگ مذكور و اطلاعات درج شده در آن اقدام نمايند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار