سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67841
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ‌ضرب و جرح با تبر در بجنورد +عکس
Print This Post

حوالی ساعت 10 امروز، پنج سرنشین یک خودروی پژو که سه نفر از آنان نقاب بر صورت داشتند، با تبر و چاقو و چوب، زن و مرد میانسالی را در میدان دانش‌آموز بجنورد مضروب کردند.

 به گزارش سلام دلفان، حوالی ساعت 10 امروز، پنج سرنشین یک خودروی پژو که سه نفر از آنان نقاب بر صورت داشتند، با تبر و چاقو و چوب، زن و مرد میانسالی را در میدان دانش‌آموز بجنورد مضروب کردند.

صبح امروز، 17 آذر دو خودروی پژو از میدان بازرگانی بجنورد در تعقیب و گریز یکدیگر بوده‌اند که مضروبان در میدان دانش‌آموز خودروی هدف را متوقف می‌کنند.

به گفته شاهدان عینی، پنج نفر از خودرو پیاده شده‌اند که سه تن از آنان چوب، یک نفر چاقو و یک نفر تبر داشتند و این افراد زن و مرد میانسال را مورد ضرب و شتم قرار دادند که مرد از ناحیه پا مصدوم شده و زن از ناحیه سر و با تبر مضروب شده است.

مضروبان به افراد حاضر در صحنه گفته‌اند که مساله ناموسی است و کسی حق دخالت ندارد‌ و پس از ضرب و جرح چهار نفر از آنان با خودروی پژو صحنه را ترک کرده و یک نفر گفته است که “من با تاکسی می‌ر‌وم تا ببینم چه کسی می‌خواهد کاری بکند” و سپس تاکسی گرفته و از محل رفته است.

‌ضرب و جرح با تبر در بجنورد +عکس

ضرب و جرح خانوادگی بوده است ‌

فرمانده انتظامی شهرستان بجنورد گفت: ضرب و جرح امروز چهارراه شهید فهمیده بجنورد زمینه خانوادگی داشته است.

سرهنگ علی پاکدل اظهار کرد: سرنشینان خودروی پژو 405 که مورد ضرب و جرح قرار گرفته‌اند، پدر و دختر هستند که در راه بازگشت از دادگاه بوده‌اند.

وی افزود: ضارب همسر این خانم بوده است که هنگامی که متوجه می‌شود او به همراه پدرش جهت شکایت به دادگاه رفته‌اند به همراه چهار نفر دیگر به همسر و پدرخانمش حمله می‌کند که طی اطلاعات بدست آمده احتمالا چهارنفر همراه وی، برادرانش بوده‌اند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی در محل حادثه بازجویی لازم را انجام داده است و مراتب به دستگاه قضایی ارجاع شده و حکم جلب ضاربان گرفته شده است، ‌نیروی انتظامی در حال گشت و بازرسی است و به زودی ضاربان دستگیر خواهند شد.

پاکدل در خصوص وضعیت حال مضروبان نیز گفت: مرد مضروب در حادثه از ناحیه دست و پا آسیب دیده که باید مورد عمل جراحی قرار گیرد و آسیب دست او جدی است، ولی زن آسیب جزیی دیده که بصورت سرپایی مداوا شده است.

منبع: ایسنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار