سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6785
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نامه لنکرانی در حمایت از جلیلی
Print This Post

کامران باقری لنکرانی طی نامه‌ای حمایت خود را از سعید جلیلی اعلام کرد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از فارس، کامران باقری لنکرانی، طی نامه‌ای حمایت خود را از سعید جلیلی اعلام کرد.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حماسه ای از جنس ابوالفضل علیه السلام

هیچ چیز در این عالم بی حکمت نیست . تقارن وقایع در دل خود برای بیدار دلان هشدار و عبرت دارد . حتما حکمتی دارد  که قرار است حماسه سیاسی سال 92 ، مقارن میلاد ابوالفضل العباس پسر امیر المومنین علیهما السلام رخ دهد. این ها نشانه است ، نشانه اینکه این حماسه را باید ابوالفضلی ساخت. بچه های هیات وقتی کاری را میخواهند درست انجام دهند میگویند ، این کار راار باید ابوالفضلی انجام داد. بعنی در آن هیچ غل و غشی را راه نداد . خالص و با صفا مثل حماسه ابوفاضل. در زیارت آن بنده صالح خدا که مثل او را در این جهان نمیتوانیم سراغ بگیریم ، او را به اطاعت پذیریش ، به صداقتش ، به وفا و خیرخواهیش می ستاییم  و میگوییم :

اَشْهَدُ اَنَّکَ لَمْ تَهِنْ وَلَمْ تَنْکُلْ وَاَنَّکَ مَضَیْتَ عَلى بَصیرَه مِنْ اَمْرِکَ *

گواهی میدهم که تو در حماسه حسینی ، کوتاهی نکردی و رو برنتافتی  و بر اساس روشن بینی و بصیرت در کارت  اقدام فرمودی.

بیست و چهارم خرداد در پیش است . این حماسه را باید ابوالفضلی بسازیم.

در ادامه این نامه آمده است:

حماسه سازان خرداد 92 ، برای خود شانی جز ادای وظیف قائل نیستند .  نگران خود و جایگاهشان نیستند . معامله گر نیستند .حمایت خود را مبتنی بر تضمین پست نمیکنند . دنبال حجت شرعی و حرکت و بصیرتمندانه هستند. از نا ملایمات دلگیر نمیشوند .  خود را در راه خدا، آسان معامله میکنند . گرانفروشی نمیکنند . سرزنش ملامت گران ، آنها را از جا تکان نمیدهد. دنبال کاندیدایی میگردند که ابوالفضلی باشد. کسی که چیزی برای خودش و نزدیکانش نخواهد. همه همت خود را ادای تکلیف بر اساس بصیرت و تدبیر قرار داده باشد. راه را گم نکند . اگر سربازی میکند ، اگر سیاست ورزی میکند ، اگر خدمت میکند همه را برای خدا انجام دهد . دلش به ولی باشد . برای خود شانی جدای از ولی قائل نباشد. آماده فدا شدن باشد .

ما در بین کاندیدا ها یک جانباز بیشتر نداریم که در طی این سال ها ، متعهد به مرام ابوالفضلی مانده . ما اگر او را معرفی میکنیم با او پیمان ابوالفضلی میبندیم که ولی را هیچگاه تنها نگذاریم و در دفاع از او سستی روا نداریم . پیمان ما با او ، پیمان بر خدمت ابوالفضلی است. پیمان بر سر ارزشها و باورهامان ، پیمان بر سر بصیرت و با اقتدای با بصیرتمندان . زینب سلام الله علیها ، عقیله است . عقیله ، بانوی خردمندی  را میگویند که با صبر و دور اندیشی مشکلات را حل میکند. عقیله ، با کریمه هم قرابت معنایی دارد . در عقیله بودن این دختر علی و فاطمه علیهم السلام ، همین بس که صحنه پیروزی دشمن را به مفتضحانه ترین شکست آنها مبدل کرد.امروز هم باید از آن بانوی بزرگوار همت بطلبیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار