سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67911
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » قرائت نامه رهبري در کليساي قديمي شهر رم
Print This Post

نامه رهبر معظم انقلاب اسلامي در نشستي در کليساي قديمي «سانتا ماريا اين کوزمدين» شهر رم قرائت شد.

به گزارش سلام دلفان، نامه رهبر معظم انقلاب اسلامي در نشستي در کليساي قديمي «سانتا ماريا اين کوزمدين» شهر رم قرائت شد.

شرکت کنندگان در اين نشست که با حضور جمعي از انديشمندان مسلمان و مسيحي برگزار شد ، فعاليت هاي گروه هاي  تروريستي به ويژه داعش را محکوم کردند.

حجت الاسلام محمد علي شمالي، رييس مرکز اسلامي لندن و نماينده ولي فقيه در انگليس به عنوان نخستين سخنران اين نشست بر اين مسئله که فعاليت هاي تروريستي ارتباط و جايگاهي در هيچ يک از دين هاي توحيدي ندارد ، گفت: متاسفانه به نام دين اقدامات تروريستي صورت مي گيرد که هم موجب قرباني شدن انسانها مي شود و هم جناياتي عليه دين است  به همين دليل بايد تمام متدينين عالم  براي مقابله با آن با يکديگر متحد شوند.

وي افزود : اکنون دو چالش در مقابل ماست که يکي از آنها جريانهاي الحادي و مادي گرايي است که مي خواهند بي بند و باري و ليبراليسم را ترويح کنند و ديگري جريانهاي تندرو و افراطي است که حاضر به تحمل کوچکترين اختلافي نيستند.

کشيش «حداد متانوس» مسئول اين کليسا نيز با متهم کردن برخي از دولتهاي غربي و عربي به ويژه امريکا و عربستان سعودي در گسترش تروريسم در عراق و سوريه گفت : تا سال 2011 ميلادي تمام پيروان اديان در سوريه با دوستي در کنار يگديگر زندگي مي کردند اما بيش از چهار سال است که اين کشور در آتش بحراني که توسط قدرت‌هاي استکباري و متحدين منطقه‌اي آنها شعله‌ور شده مي سوزد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار