سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 67945
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مرگ دردناک دختر جوان در درگیری با سارق خشن + عکس
Print This Post

در زمان برخورد با سارقین بویژه سارقین به عنف ، توصیه پلیس آن است که شهروندان به هیچ عنوان با سارقین درگیر نشده و یا در برابر آنها مقاومت نکنید.

به گزارش سلام دلفان، دختر جوان،‌ در ساعت 23:30 مورخه ششم آبان ماه ، از طريق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع يک فقره قتل در خيابان آيت کاشاني – بعداز بلوار اباذر به کلانتري140 باغ فیض اعلام شد .

در بررسی های اولیه مشخص شد خانم جوانی به قصد جلوگیری از سرقت کیف دستی اش توسط یک سارق ، با سارق درگیر شده و در زمانیکه قصد داشته تا مانع از سرقت کیف خود شود به شدت از ناحیه سر با زمین برخورد نموده و بلافاصله فوت کرده است .
مرگر دردناک دختر جوان در درگیری با سارق خشن + عکس
پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
نحوه وقوع جنایت :
با حضور قاضی ویژه قتل و تیم بررسی صحنه قتل اداره دهم پلیس آگاهی در محل و انجام تحقیقات از شاهدان صحنه جنایت مشخص شد : ” مقتوله فرناز . ج ( 29 ساله ) با خودرو شخصی 206 خود از پارکینگ محل سکونتش خارج و در حالیکه کیف دستی اش در صندلی عقب خودرو قرار داشته ، به قصد صدا کردن مادر و خواهرش ( بنا بر اظهارات مادر و خواهر مقتوله آنها قصد داشتند تا جهت میهمانی به منزل یکی از بستگان خود بروند ) از ماشین پیاده شده است ؛ در همین زمان جوانی حدودا 30 ساله اقدام به سرقت کیف دستی مقتوله از صندلی عقب خودرو 206 کرده و جهت فرار سوار یک دستگاه خودرو پراید نوک مدادی می شود ” .
بنا بر اظهارات شاهدین صحنه : “مقتوله با مشاهده صحنه سرقت کیف دستی ، به صورت پیاده خودش را به در سمت راننده رسانده و از پنجره ی خودرو آویزان می شود ؛ با این وجود راننده پراید ( سارق ) شروع به حرکت کرده و پس از طی مسافتی حدودا 400 الی 500 متری و افزایش سرعت ، خودرو پراید را به سمت جدول سیمانی وسط بلوار نزدیک می کند ؛ قرار گرفتن مقتوله در مابین ماشین و بلوک سیمانی باعث برخورد شدید وی با بلوک سیمانی و جدا شدنش از خودرو ، اصابت شدید سر به زمین و جدول ، شکستگی شدید جمجمه از چندین قسمت و نهایتا مرگ وی می شود ؛ سارق نیز به سرعت و با خودرو پراید نوک مدادی از محل متواری می شود ” .
شناسایی متهم :
با بهره گیری از اطلاعات بدست آمده از شاهدین صحنه جنایت ( همسایگان مقتوله ) و همچنین تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته ی پیش بینی شده در تعدادی از مجتمع های مسکونی محل وقوع جنایت ، کارآگاهان موفق به شناسایی پلاک خودرو پراید نوک مدادی و نهایتا آخرین مالک آن بنام روزبه . غ ( 30 ساله ) می شود ؛ بررسی سوابق روزبه نشان داد که او از مجرمین سابقه دار پلیس آگاهی است که بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف از جمله سرقت و همچنین آزار و اذیت جنسی بارها دستگیر و روانه زندان شده است .
با شناسایی مخفیگاه متهم در محدوده میدان انقلاب ، کارآگاهان به این محل مراجعه و در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که متهم پس از ارتکاب جنایت ، از محل سکونتش متواری شده است .
دستگیری متهم در مخفیگاه سارقین :
در شرایطی که متهم پس از ارتکاب جنایت از محل سکونت خود متواری شده و عملا هیچگونه اطلاعات جدیدی در خصوص مخفیگاه جدید متهم وجود نداشت ، چندی پیش طرح دستگیری سارقین حرفه ای از سوی پلیس آگاهی تهران بزرگ به مرحله اجرا گذاشته شد و طی آن دهها سارق حرفه ای دستگیر و جهت تحقیقات در اختیار پایگاه های مختلف پلیس آگاهی قرار گرفتند .
در یکی از این عملیات ها ، کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی موفق به دستگیری گروهی از سارقین حرفه ای در زمینه کیف قاپی شدند ؛ با انتقال این گروه از سارقین حرفه ای به پایگاه ششم آگاهی و بررسی سوابق آنها ، کارآگاهان متوجه شدند که دستور دستگیری یکی از متهمین توسط اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در سیستم جامع پلیس ثبت گردیده است .
با انتقال این متهم به اداره دهم مشخص شد که وی همان “روزبه . غ” ، متهم تحت تعقیب اداره دهم ویژه قتل است که پس از ارتکاب جنایت در خیابان آیت الله کاشانی از محل سکونتش متواری شده و طی این مدت در مخفیگاه های مجرمین و سارقین حرفی ای و سابقه دار بوده است .
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، ضمن تشکر از همکاری بسیار خوب بازپرس پرونده و حضور شخص بازپرس در مراحل مختلف تحقیقات ، عنوان داشت : متهم اعتیاد شدیدی به مصرف موادمخدر از نوع شیشه دارد و مدعی گشته که پیش از زمان سرقت منجر به جنایت نیز مصرف شیشه داشته است .
سرهنگ آریا حاجی زاده در پایان خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و شناسایی دقیق از سوی تعدادی از شاهدان صحنه ، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار