سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68090
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » علت خداحافظی قهرمانی از داوری چیست؟
Print This Post

پیشکسوت داوری فوتبال کشورمان گفت که محسن قهرمانی به دلیل خستگی و دلخوری از کمیته داوران قصد خداحافظی دارد.

به گزارش سلام دلفان،‌ علی خسروی پیشکسوت داوری فوتبال در خصوص خداحافظی محسن قهرمانی از دنیای داوری پس از قضاوت دیدار تراکتورسازی تبریز – استقلال اظهار داشت: ابلاغ قضاوت محسن قهرمانی در بازی تراکتورسازی – استقلال را که به او می‌دهند، این داور تصمیم به خداحافظی می‌گیرد. قهرمانی روز گذشته هم این مسئله را به مسعود عنایت اعلام کرد تا دپارتمان داوری از آن باخبر باشد.

وی درباره اینکه چه دلایلی باعث شده قهرمانی پس از بازگشت دوباره به داوری چنین تصمیمی بگیرد، گفت: من با محسن صحبت کردم. فشار زیادی روی او بوده و حتی بدون در نظر گرفتن گذشته، روی این داور فشار زیادی است. او هم خانواده دارد و همسر و فرزندش در این مدت خیلی اذیت شدند. قهرمانی با اینکه سه چهار سال دیگر می‌توانست قضاوت کند، اما تصمیم به خداحافظی گرفت.

پیشکسوت داوری فوتبال کشورمان ادامه داد: قهرمانی دلیل خداحافظی‌اش را خستگی از فضای موجود اعلام کرد. او گفت دیگر توان ندارم و مشخص بود که از کمیته داوران دلخور است. البته کمیته داوران بود که قهرمانی را دوباره به داوری برگرداند، اما او از کمیته داوران دلخور بود. تمام کسانی که از داوری خداحافظی کردند، با دلخوری از کمیته داوران رفتند. سعید مظفری‌زاده، هدایت ممبینی، خداداد افشاریان، مسعود مرادی، من و … همه با دلخوری خداحافظی کردیم.

خسروی با بیان اینکه خداوند ستار العیوب است، اما ما انسان‌ها عیب‌های یکدیگر را علنی می‌کنیم، خاطرنشان کرد: به عنوان یک داور و پیشکسوت داوری می‌گویم که قهرمانی می‌توانست همچنان در سطح بالا داوری کند و حالا که می‌خواهد برود، جانشین ساختن برای او بسیار سخت است، همان‌طور که بعد از رفتن صالحی‌ها و نظری‌ها دیگر نتوانستیم برای آنها جایگزین درست کنیم.

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار