سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68124
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » واکنش وزارت خارجه به بیانیه پایانی نشست ریاض
Print This Post

سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه پایانی نشست سران شورای همکاری خلیج فارس در ریاض، جزایر ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک را بخش جدایی ناپذیر سرزمین ایران خواند.

به گزارش سلام دلفان، “حسین جابرانصاری” سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه پایانی نشست سران شورای همکاری خلیج فارس در ریاض، جزایر ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک را بخش جدایی ناپذیر سرزمین ایران خواند و تاکید کرد تکرار ادعاهای بی اساس، تأثیری بر تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران نداشته و موضعی غیر سازنده تلقی می شود.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران با رد قاطعانه هر گونه اظهار نظر غیر مسئولانه درباره تمامیت ارضی خود، روابط مودت آمیز مبتنی بر عدم مداخله در امور داخلی، احترام به تمامیت ارضی و احترام متقابل با همسایگان را در اولویت سیاست های خود قرار داده و برای گسترش و تعمیق مناسبات دوستانه، بر اساس اصول فوق و در جهت رفع تهدیدات مشترک و حل معضلات منطقه ای از جمله تروریسم اعلام آمادگی می کند.

  1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آذر ۲۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۰

    ((روابط مودت آمیز مبتنی بر عدم مداخله در امور داخلی، احترام به تمامیت ارضی و احترام متقابل با همسایگان را در اولویت سیاست های خود قرار داده و برای گسترش و تعمیق مناسبات دوستانه….))مردک این چه واکنشی که تو نشون میدی یارو پاپتی وحشی میگه اون جزایر سه گانه مال امارات متحده عربیه اون وقت تو که مثلا سیاست مدار این مملکتی حرف از مودت و دوستی میزنی برو….. لعنت بر این دیپلماسی لبخند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار