سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68170
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » آزمون فرماندار دلفان در معرفی معتمدین جهت انتخاب اعضاء هیات اجرائی انتخابات مجلس/ آیا شعار دولتمردان مبنی بر بی‌طرفی در معرفی معتمدین تحقق می یابد؟؟!!
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد

کمتر از یک هفته به زمان ثبت نام داوطلبین مجلس دهم باقی مانده است، اما آنچه از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است معرفی معتمدان و انتخاب اعضاء هیات اجرائی است.

سرویس سیاسی- سلام دلفان: برگزاری انتخابات یکی از مظاهر مردم سالاری دینی است که برگزاری با شکوه انتخابات، اقتدار و انسجام ملی را برای نظام اسلامی به همراه دارد.

کمتر از یک هفته دیگر ثبت نام دواطلبین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شروع می شود، انتخاباتی که زنگ آغاز آن در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله مدت ها پیش ودر 15 تیرماه با معرفی رئیس ستاد انتخابت شهرستان دلفان زده شد و در روزه های گذشته با معرفی اعضاء هیات نظارت وارد مرحله جدیدی شد.143

اما آنچه در این میان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است معرفی معتمدان و انتخاب اعضاء هیات اجرائی شهرستان دلفان است، که مطابق قانون فرماندار پس از وصول دستور شروع انتخابات، برای تعیین معتمدان اصلی و علی البدل عضو هیأت اجرایی، سی (30) نفر از معتمدان بومی ساكن در محل و یا ساكنانی كه پن‍ج (5) سال سابقه سكونت در حوزه انتخابیه دارند، را از اقشار مختلف مردم انتخاب و به منظور تأیید صلاحیت به هیأت نظارت شهرستان معرفی می نماید.

اعضاء هیات اجرایی که به مثابه گلوگاه انتخابات هستند، باید از میان معتمدانی که متدین، شجاع، بی طرف، بی حاشیه، قانون مدار، امین و مورد اعتماد مردم این سامان باشند باید انتخاب شوند.

بدیهی است که فرماندار دلفان بعنوان رئیس ستاد انتخاباتی حوزه انتخابیه دلفان و سلسله، باید از معرفی افراد حاشیه دار و کسانی که هنوز با فتنه 88 مرزبندی شفاف خود را نمایان نکرده و از آن ظلم بزرگ اعلام برائت ننموده اند، بعنوان معتمد به جد باید خودداری نماید چرا که حامیان فتنه مورد اعتماد نیستند.

و همچنین از قبیله گرائی سیاسی و انتخاب معتمدان فقط از یک جریان سیاسی خاص نیز پرهیز شود، چرا که شائبه برخوردهای یک طرفه هیات های اجرائی دولت دوم خرداد در ذهن ها هنوز پاک نشده است.

باید منتظر ماند و دید که آیا شعار دولت مردان دولت تدبیر و امید در معرفی معتمدینی خوشنام و بدون در نظر گرفتن گرایشات سیاسی همسو با دولت محقق خواهد شد، و یا فقط گرایش سیاسی همسو با دولت ملاک و معیار معرفی معتمدین جهت انتخاب اعضاء هیات اجرائی شهرستان دلفان خواهد بود.تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۲۶

  هیئت نظارت باید کاملا یک طرف باشه ولی هیئت اجرایی نه !!!!!!

 2. نویسنده دیدگاه: محمد
  آذر ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۲

  باسلام
  هیات اجرایی کار خیلی مهمی دارن. باید کاملا بی طرف و افراد متدین باشن. فردی که متدین و بی طرف نباشه نمیتونه از رای مردم صیانت کنه و مورد اعتماد نیست.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار