سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68281
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » اعضای باند جعل مدارک تحصیلی در لرستان دستگیر شدند
Print This Post

رئیس پلیس آگاهی لرستان از دستگیری اعضای باند جعل مدارک تحصیلی در این استان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان، سرهنگ علی امرایی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش ماموران اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداری، یک باند جعل اوراق و مدارک تحصیلی در خرم آباد منهدم شد.

وی گفت: به دنبال اطلاع از مركز صدور گواهینامه پلیس راهور لرستان مبنی بر اینكه فردی برای اخذ گواهینامه به آن مركز مراجعه کرده اما در اوراق ارائه شده، یک برگ گواهی تحصیلی ممهور به مهر دانشگاه لرستان، گواهی حوزه نظام وظیفه پلدختر و مهر تاییدیه ای كه مشكوک به نظر می رسید، در میان مدارک این فرد بوده و با توجه به احتمال فعالیت جاعلان به صورت باندی در این خصوص، موضوع به صورت ویژه در دستور كار اداره مبارزه با جعل و كلاهبرداری آگاهی استان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی لرستان افزود: در راستای اقدامات پلیسی، متهم شناسایی و دستگیر شد كه در تحقیقات صورت گرفته وی به همدستی دو نفر دیگر نیز اعتراف كرد.

سرهنگ امرایی گفت: در بررسی ها مشخص شد متهم با همدستی دو نفر دیگر به صورت باندی در جعل و تهیه اوراق دولتی فعالیت داشته كه مخفیگاه همدستانش شناسایی و هر دو نفر با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی خاطر نشان كرد: در بازرسی از تجهیزات رایانه ای باند جاعلان، تعدادی اوراق، مدارک و گواهی تحصیلی جعلی ممهور به مهر دانشگاه پیام نور و آموزش و پرورش پلدختر، خرم آباد، دزفول، مرودشت، بروجرد و دانشگاه لرستان كشف شد.

رئیس پلیس آگاهی لرستان با بیان اینکه متهمان در تحقیقات صورت گرفته به جرم خود اعتراف کردند گفت: جاعلان تحت عنوان آموزشگاه رانندگی صوری، به افرادی كه فاقد گواهینامه و مدرک تحصیلی بوده و به آنها مراجعه می کردند، پیشنهاد می دادند كه در كوتاه ترین زمان به صورت قانونی قادر به اخذ گواهینامه و مدرک تحصیلی برای آنها هستند./ مهر

تلگرام سلام دلفان

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار