سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68295
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » شهرستان دلفان از داشتن خانه رزمی محروم است
Print This Post
نایب‌رئیس هیئت رزمی دلفان :

نایب‌رئیس هیئت رزمی دلفان با بیان اینکه شهرستان دلفان از داشتن خانه رزمی محروم است، گفت: بیشترین توجه مسئولان در ورزش لرستان به مرکز استان معطوف شده که باید در این رابطه تمرکززدایی شود.

jahanmir3به گزارش سلام دلفان، زینب حاتمی نایب‌رئیس هیئت رزمی دلفان با اشاره به نبود خانه رزمی در شهرستان دلفان، اظهار داشت: رزمی‌کاران  پرتلاش شهرستان دلفان در حالی‌ به فعالیت‌های خود در باشگاه‌های ورزشی شهرستان ادامه می‌دهند که از کمترین امکانات ابتدایی ورزش رزمی از جمله میت و کیسه‌بوکس بی‌بهره هستند.

وی بابیان اینکه به مطالبات ورزشکاران شهرستان دلفان توجه نمی‌شود، افزود: معمولاً در زمینهٔ ورزش، شهرستان‌های استان لرستان در حاشیه قرار دارند و در محرومیت به‌سر می‌برند، بنابراین می‌طلبد که در این رابطه تمرکز زدایی لازم صورت بگیرد.

نائب رئیس هیئت ورزش‌های رزمی شهرستان دلفان عنوان کرد: رشته‌های ورزشی بانوان شهرستان دلفان، همواره از طرف بخش دولتی با کمبود اعتبارات مواجه است و در بخش خصوصی هم هیچ اسپانسری برای حمایت از آنان وجود ندارد.

وی با اشاره به عدم تجلیل از قهرمانان ورزشی در شهرستان دلفان، تصریح کرد: ورزشکاران شهرستان که بعضاً در سطوح ملی و آسیایی حرفی برای گفتن دارند و صاحب مدال هستند، برای مسئولان شهرستان شناخته‌شده نیستند و مورد تشویق و حمایت قرار نمی‌گیرند.

حاتمی بیان کرد: مربیان ورزشی در شهرستان دلفان از جایگاه و شأن و منزلت واقعی خود بی‌بهره‌اند و از هیچ‌گونه مزایا، حقوق ثابت، بیمه و پاداشی برخوردار نیستند و هزینه‌های اعزام ورزشکاران به مسابقات، مانند هزینه سفر اعم از خوراک، کرایه حمل‌ونقل، خوابگاه و ورودی شرکت در مسابقه بر‌عهده خود ورزشکاران است.

وی افزود: نبود حمایت‌های مالی و معنوی سبب شده که بسیاری از ورزشکاران به‌ علت عدم بضاعت مالی، از مسیر پیشرفت خود در عرصه‌های ورزشی  بازبمانند، چه‌ بسا افرادی که از استعداد و توانمندی بالایی برخوردارند ولی توان مالی برای حضور در میادین و رقابت‌های ورزشی را ندارند و به حاشیه رانده‌شده‌اند.

نائب رئیس هیئت ورزش‌های رزمی شهرستان دلفان با اشاره به لزوم توجه به قهرمان‌پروری در استان، گفت: باید شایسته‌سالاری در دستور کار مسئولان ورزشی استان قرار بگیرد، گاهاً دیده‌شده که ورزشکاران شهرستانی در مسابقات استانی مقام کسب می‌کنند ولی در آخر تیم‌هایی متشکل از ورزشکاران ثابت مرکز استان به مسابقات کشوری اعزام می‌شود که این عدالت را نقض می‌کند و این روند باید اصلاح شود.تلگرام سلام دلفان

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار