سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68302
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ در محورهای استان لرستان ممنوع است
Print This Post
رئیس پلیس‌راه استان لرستان:

رئیس پلیس‌راه استان لرستان گفت: تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ در محورهای استان لرستان به‌ویژه محورهای کوهستانی ممنوع است.

جاده چالوس باران

به گزارش سلام دلفان، سرهنگ مرتضی چغلوند صبح امروز در حاشیه رزمایش طرح زمستانه پلیس‌راه استان لرستان اظهار داشت: پلیس‌راه لرستان در اجرای طرح زمستانی به جهت همکاری و هماهنگی با سایر سازمان‌های امدادرسان از امروز به مدت 90 روز طرح زمستانه را آغاز می‌کند.

وی بابیان اینکه اگر لازم باشد پلیس‌راه استان بعد از 23 اسفندماه که اتمام طرح زمستانی است آمادگی ادامه طرح را دارد، افزود: امیدواریم پلیس‌راه استان بتواند با همکاری که با سایر سازمان‌های امدادرسان دارد خدمات مطلوب و به هنگامی به  مسافران ارائه دهد.

رئیس پلیس‌راه استان لرستان عنوان کرد: اکیپ‌های پلیس‌راه استان به‌صورت 3 اکیپ ثابت در راهدارخانه راهداری به‌صورت شبانه‌روزی مستقر می‌شوند و 60 تیم فعال کل محورهای مواصلاتی استان را پوشش می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه پلیس‌راه استان به‌صورت شبانه‌روزی با ظرفیت حداکثری توان و تجهیزات خود آماده خدمت‌رسانی به مردم است، بیان کرد: با استان‌های غربی نیز هماهنگی‌های لازم انجام‌شده که اگر لازم باشد محدودیت‌های مقطعی و منطقه‌ای نیز اجرا شود.

چغلوند بابیان اینکه از تردد تمام خودروهای فاقد زنجیر چرخ به محورهای استان به‌ویژه محورهای کوهستانی جلوگیری می‌شود، تصریح کرد: از تردد خودروهایی که از نظر معاینه فنی از جمله وسایل گرمایشی دچار نقص باشند جلوگیری می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان قبل از سفر، خودرو خود را مورد معاینه فنی قرار دهند و استفاده از زنجیر چرخ در محورهای استان الزامی است؛ رانندگان خودروی خود را به سیستم گرمایشی مجهز کنند و تغذیه لازم را به همراه داشته باشند تا در صورت کولاک و ماندن در جاده‌ها با مشکل مواجه نشوند.

رئیس پلیس‌راه استان لرستان گفت: پلیس‌راه استان، برابر قانون حتی در روزهایی که هوا مساعد باشد نسبت به استفاده از زنجیر چرخ و تجهیزات ایمنی نظارت دارد و خودروهایی که در محورهای استان عبور می‌کنند اگر مجهز به زنجیر چرخ نباشند برابر مقررات اعمال قانون می‌شود.تلگرام سلام دلفان

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار