سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68339
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » کتک زدن دانش آموزان توسط معلم الیگودرزی/ مسوولان: با خاطی برخورد کردیم+ عکس
Print This Post

به دنبال انتشار فیلمی در فضای مجازی از کتک زدن دانش آموزان توسط یک معلم الیگودرزی، مسئولان آموزش و پرورش از برخورد با این معلم متخلف خبر دادند.

کتک زدن دانش آموزان توسط معلم الیگودرزی/ مسوولان: با خاطی برخورد کردیمبه گزارش سلام دلفان، علی قربانی مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان در این رابطه در گفتگو با خبرنگار مهر با تایید خبر کتک زدن دانش‌آموز الیگودرزی از سوی معلمش اظهار داشت: متأسفانه این اقدام از سوی این معلم الیگودرزی رخ داده است.
وی با بیان اینکه آموزش و پرورش شهرستان الیگودرز به محض اطلاع از این موضوع این معلم را فراخوانده است عنوان کرد: حراست آموزش و پرورش تخلف این معلم الیگودرزی را در پرونده وی درج و این معلم از سوی آموزش و پرورش توبیخ شده است.
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان با تاکید بر اینکه به طور حتم این اداره کل اقدامات لازم را در بحث برخورد با این معلم الیگودرزی خواهد داشت گفت: اقدام این معلم بر خلاف رسالت کاری وی بوده و به طور حتم آموزش و پرورش در جایگاه قانونی خود با این معلم خاطی برخورد خواهد کرد.
قربانی با بیان اینکه این معلم الیگودرزی از اقدام خود ابراز ندامت و پشیمانی کرده است، گفت: این معلم الیگودرز در اظهارات خود عنوان کرد که به خاطر یک لحظه عصبانیت اقدام به کتک زدن این دانش‌آموز کرده و از این اقدام خود نهایت پشیمانی را دارد.
وی با بیان اینکه همچنین اولیا این دانش‌آموز و سایر دانش آموزان نیز اگر مدعی هستند که از سوی این معلم مورد کتک‌کاری قرار گرفته‌اند می‌توانند اقدامات قضایی خود را در این رابطه داشته باشند گفت: ما نیز در آموزش و پرورش به طور حتم با این معلم برخورد جدی خواهیم کرد.

کتک زدن دانش آموزان توسط معلم الیگودرزی/ مسوولان: با خاطی برخورد کردیمتلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آذر ۲۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۸:۴۱

  بشوران اقا بشوران تا میتوانی مردم را بر علیه این معلمین ستم کشیده تحریک کن یادت باشه شما گزارشگر محترم همین سوادی را که الان یاد گرفته ای و به وسیله ان اینگونه درباره ی این قشر مظلوم مینویسی را مدیون معلمت هستی اصلا هدف شما از درج این گزارش چیست

 2. نویسنده دیدگاه: نادر
  آذر ۲۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۴۵

  واقعا این بچه ها میخوان (از این به اصطلاح معلما) چی یاد بگیرن…؟
  اینها فقط باید اخراج بشن و برن چوپان بشن چون انسان را با حیوان اشتباه گرفتن

 3. نویسنده دیدگاه: طفل معصوم
  آذر ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۵۴

  اینطور معلمی حقشه توبیخ بشه..من خودم کلاس پنجم بودم معلمم خانم …خیلی کتکم میزد هیچوقتم حلالش نمیکنم چون هنوزم یادم میفته اذیت میشم ..اونموقع از این خبرا نبود معلم توبیخ بشه

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار