سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68378
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » عذرخواهی وزیر آموزش‌ و پرورش بابت تنبیه بدنی دانش‌آموز الیگودرزی
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد

وزیر آموزش و پرورش با ابراز تأسف از وقوع حادثه تنبیه بدنی دانش‌آموز الیگودرزی توسط معلم، گفت: عذرخواهی می‌کنم که هنوز چنین اتفاقاتی را در مدارس کشور شاهد هستیم

downloadسلام دلفان –  علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش امروز در حاشیه مراسم تجلیل از برگزیدگان پژوهش در آموزش و پرورش در خصوص تنبیه بدنی دانش‌آموز الیگودرزی، اظهار داشت: متأسفم که هنوز در برخی از مدارس کشور این پدیده رخ می‌دهد و بابت این موضوع عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: امیدواریم آموزش و پرورش در مسیری حرکت کند که این موضوعات رو به کاهش بوده  وبه صفر برسد.

وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد که با معلم خاطی برخورد شده و دادگاه رسیدگی به تخلفات اداری به شدت این موضوع را پیگیری می‌کند.

همچنین رسول پاپایی معاون مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش در این خصوص به تسنیم،گفت: قانون اجازه تنبیه بدنی دانش آموزان را به هیچ عنوان نمی‌دهد و آموزش و پرورش بارها با ارسال بخشنامه‌های مختلف این موضوع را به اطلاع فرهنگیان رسانده است.

وی افزود: اگر دانش آموزی نیز دچار تخلف شود معلم ابتدا باید به وی تذکر و اخطار شفاهی به صورت خصوصی و پس از آن در جمع به او اخطار داده و یا کلاسش را تغییر دهد و اگر با انجام چنین teachearمواردی دانش آموز اصلاح نشود احتمال اخراج موقت وی از مدرسه وجود دارد.

تلگرام سلام دلفان

  1. نویسنده دیدگاه: معلم
    آذر ۲۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۳۷

    چرا مدیر کل استان عذر خواهی نکرد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار