سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6838
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » 12پایگاه غنی سازی اوقات فراغت در شهرستان دلفان دایر شد
Print This Post

*مجید سبزیان*معاون پرورشی آموزش و پرورش دلفان گفت: در راستای غنی سازی و پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان آموزش وپرورش شهرستان دلفان اقدام به راه اندازی 6 پایگاه آموزشگاهی و 6 سالن ورزشی نموده است.

*مجید سبزیان*معاون پرورشی آموزش و پرورش دلفان روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار سلام دلفان افزود:در راستای غنی سازی و پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان آموزش وپرورش شهرستان دلفان اقدام به راه اندازی 6 پایگاه آموزشگاهی و 6 سالن ورزشی با رشته های متنوع نموده است.

وی ادامه داد:در این پایگاه ها در رشته های متنوع از جمله   قرآن و احکام ،کامپیوتر ،زبان انگلیسی ،نقاشی ،خطاطی ،صنایع دستی آموزش داده می شود.

سبزیان گفت:در سالن های ورزشی در رشته های مختلف ورزش اعم از فوتبال،فوتسال،والیبال،تنیس روی میز ،ژیمناستیک و…دانش آموزان آموزشهای لازم را فرا می گیرند.

وی افزود:فعالیت رسمی این پایگاهها از ابتدای تیر ماه خواهد بود.

وی اظهار داشت:توقع ما از اولیاءمحترم دانش آموزان اینست که با مراجعه به پایگاهای تابستانی و ثبت نام دانش آموزان در این مراکز اقدام نمایند.

وی  تاکید کرد:حضور در این پایگاه ها فرصت بسیارمقتنمی در جهت پر کردن و غنی سازی اوقات بیکاری و فراگیری رشته های مورد علاقه و تحکیم مبانی دینی و علمی و ساختار جسمانی خواهد بود.

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار