سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68410
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » تعداد کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس در لرستان
Print This Post
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات مطرح کرد؛

تیمور سپهوند در جلسه مشترک با اعضای تشکل‌‌های دانشجویی لرستان شرکت کرد و به سوالات آنها در مورد انتخابات پیش روی مجلس پاسخ داد

تعداد کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس در لرستان

به گزارش سلام دلفان، تیمور سپهوند در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان عضو تشکل‌‌های دانشجویی لرستان، بابیان اینکه در استان لرستان 300 نفر قصد دارند که برای انتخابات پیش‌رو کاندیدا شوند، اظهارداشت: دانشگاه نباید درگیر سیاسی بازی شود اما دانشجویان باید بصیرت سیاسی داشته باشند زیرا همین افراد مدیران آینده جامعه هستند بنابراین بینش سیاسی برای آنان لازم و ضروری است.

وی افزود: رد صلاحیت افراد صرفاً به خاطر مسائل سیاسی نیست در برخی از موارد اشکال در مدارک دانشگاهی علت رد صلاحیت‌‌ها است ولی برخی از افراد رد صلاحیت خود را به مسائل سیاسی نسبت دادند.

رئیس هیئت بر نظارت استان لرستان عنوان کرد: بر اساس قانون، فرمانداران می‌توانند معتمدان خود را برای شکل‌گیری هیئت اجرایی معرفی کنند که 90 درصد آن‌ها در استان، این کار را انجام داده‌اند.

سپهوند گفت: بررسی‌های ماتحت شعاع تهدیدها و جوسازی‌ها قرار نمی‌گیرد و ما سوابق فرد موردنظر، استعلاماتی که از مراجع چهارگانه‌ می‌گیریم و البته بررسی‌هایی که خود ما انجام می‌دهیم را ملاک تأیید افراد قرار می‌دهیم؛ مطمئن باشید که هیئت نظارت استان، هیچ فشاری را نمی‌پذیرد.

منبع:تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار