سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68413
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » آخرین اخبار از ساختمان درمانگاه تخصصی ابن سینای دلفان/ وعده 10 ماهه مسئولین جهت ساخت ساختمان درمانگاه تخصصی
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان از آغاز عملیات اجرایی ساختمان درمانگاه تخصصی بیمارستان ابن سینای این شهرستان خبر داد .

به گزارش سلام دلفان،  عبدالحسین مرادپور با اشاره به اینکه این طرح در قسمت ورودی بیمارستان ساخته می شود افزود : این درمانگاه با زیربنای 900 متر مربع در دو طبقه ساخته خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه این طرح عمرانی با اعتبار 15 میلیارد ریال در مدت زمان 10 ماه ساخته می شود افزود : یکی از مطالبات بحق مردم بویژه مراجعه کنندگان به درمانگاه تخصصی وجود یک فضای استاندارد و مجهز بوده که خوشبختانه با به بهره برداری رسیدن این درمانگاه این امر تحقق پیدا خواهد کرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان دلفان با قدر دانی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی لرستان در جهت اجرای این طرح اظهار داشت : خوشبختانه با پیگیری ها و مکاتبات متعدد با مساعدت این دانشگاه توانستیم مجوز ساخت این درمانگاه را دریافت کنیم.
مرادپور با تاکید بر اینکه شهرستان دلفان یکی از شهرستانهای محروم و کمتر توسعه یافته استان لرستان به شمار می رود از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان خواست بیش از گذشته نسبت به تخصیص اعتبارات ویژه و تامین نیروی انسانی متخصص در تمامی رشته های مورد نیاز اقدام کنند تا بتوانیم بهتر از گذشته به مردم این منطقه خدمات ارائه دهیم.
تلگرام سلام دلفان
منبع: دلفان امروز

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار