سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68643
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » خدمات مرکز درمانی دلفان پاسخ‌گوی جمعیت این شهرستان نیست/ راه‌اندازی درمانگاه فرهنگیان از ضروریات دلفان است
Print This Post
فرماندار دلفان مطرح کرد؛

فرماندار دلفان گفت: بیمارستان دلفان به عنوان تنها مرکز خدماتی بهداشتی درمانی این شهرستان پاسخ‌گوی جمعیت ۱۵۰ هزار نفری آن نیست، بنابر این راه‌اندازی درمانگاه تامین اجتماعی دلفان می‌تواند بخشی از این مشکل را حل کند.

 به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی، بابیان اینکه کار بازسازی بیمارستان ابن‌سینای شهرستان دلفان تاکنون
حدود 80 درصد پیشرفت داشته است، اظهار داشت: کار بازسازی قسمت‌های مختلف این بیمارستان از جمله ساختمان بیمارستان، محوطه‌سازی، سیستم روشنایی، واحد اورژانس انجام‌ شده است.

وی با اشاره به اینکه طبیعتاً بارش برف و سرمای هوا سبب کند شدن کار بهسازی این بیمارستان شده است، افزود: در بحث تجهیزات، تأمین پزشک متخصص، نیروی انسانی و خدماتی این بیمارستان اقداماتی انجام‌ شده به‌ طوری‌که اکنون در حوزه‌های مختلف تخصصی پزشکانی فعالیت دارند.

فرماندار دلفان عنوان کرد: با توجه به کمبود نیروی خدماتی پس از دریافت مجوز نیروهای خدماتی به این بیمارستان اضافه شد.

وی بیان کرد: در حال حاضر از شرایط درمانی شهرستان دلفان راضی نیستیم چون بیمارستان دلفان به عنوان تنها مرکز خدماتی بهداشتی درمانی این شهرستان 150 هزارنفری پاسخ گوی مردم نیست.

طولابی تصریح کرد: با توجه به اینکه مردم این منطقه از نظر اقتصاد معیشتی ضعیف هستند و طبیعتاً با مراجعه به بخش خصوصی هزینه‌های بالایی به آن‌ها تحمیل می‌شود بنابراین حضور مردم در تنها مرکز درمانی دولتی سبب ازدحام جمعیت مراجعه‌کنندگان می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مرکز درمانی شهرستان دلفان در حوزه‌های مختلف پاسخ‌گوی جمعیت این شهرستان نیست، گفت: قاعدتاً در هر شهرستانی باید درمانگاه تأمین اجتماعی وجود داشته باشد اما در حال حاضر شهرستان دلفان درمانگاه تأمین اجتماعی ندارد بنابراین با راه‌اندازی درمانگاه دلفان به بخشی از مراجعه‌کنندگان می‌توانند به درمانگاه مراجعه کنند.

فرماندار دلفان با اشاره به اینکه ساختمان تأمین اجتماعی شهرستان دلفان آماده‌شده است، اظهارداشت: تجهیزات این درمانگاه نیز خریداری‌شده و الان منتظر تأمین نیروی این درمانگاه هستیم که در این راستا مسئولان استان قول دادند تا پایان آذرماه نیروی درمانگاه دلفان را تأمین کنند.

وی افزود: در صورتی‌که درمانگاه تأمین اجتماعی دلفان فعال شود بخشی از بار بیمارستان این شهرستان نیز کاسته می‌شود.

طولابی به نبود درمانگاه فرهنگیان در شهرستان دلفان اشاره کرد و گفت: راه‌اندازی درمانگاه فرهنگیان در شهرستان دلفان نیز می‌تواند بخشی از خدمات درمانی اولیه‌ را به جامعه فرهنگیان ارائه کند.

تلگرام سلام دلفان

منبع: تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار