سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68668
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » آخرین عناوین » قطع کردن انگشتان سارق شیرازی در ملاء عام +تصاویر (13+)
Print This Post

حکم قطع انگشتان دست سارقی که در محاکم شیراز به مجازات حد قطع ید محکوم شده بود، در ملاء عام اجرا شد.

به گزارش سلام دلفان، این متهم که در سابقه کیفری خود دارای اتهامات زیادی از جمله سرقت، رابطه نامشروع و خرید و فروش اموال مسروقه است، براساس رأی شعبه 122 دادگاه جزایی شیراز و تأیید شعبه 17 تجدیدنظر استان فارس به مجازات حدالهی سرقت محکوم شده بود.
متهم این پرونده «الف.س.ح» که 29 سال سن دارد، سرکردگی یک باند سرقت را به عهده داشت که پس از دستگیری و شکایت 47 نفر از شکات و طی شدن مراحل رسیدگی در دستگاه قضایی شیراز، علاوه بر مجازات قطع ید به 3 سال حبس از باب انجام سرقت های متعدد و 99 ضربه شلاق به لحاظ رابطه نامشروع نیز محکوم شده است.

همدستان وی نیز که در انجام سرقت ها مشارکت داشته‌اند به مجازات‌های مشابه قطع ید، حبس و شلاق محکوم شده اند.

 

دادستان عمومی و انقلاب شیراز در این خصوص گفت: مکرراً دستگاه قضایی اعلام کرده که برخورد قاطع و بدون اغماضی در دستور کار خود قرار داده و هر کجا متخلفین تخطی خود از قانون را دست مایه بر هم زدن امنیت اجتماعی و آسایش عمومی قرار دهند با شدیدترین برخورد‌ها مواجه خواهند شد.

 

علی القاصی‌مهر در جمع خبرنگاران افزود: نمونه این اجرای حکم هشداری جدی است به همه کسانی که با اقدام به سرقت موجبات ناامنی را فراهم می‌کنند.

 

این مقام قضایی تأکید کرد: پیرو منویات ریاست محترم قوه قضاییه و تأکیدات ایشان مبنی بر برخورد با زورگیران و مخلان نظم اجتماعی، به زودی مردم برخورد قاطع دادگستری استان فارس با این افراد را نیز شاهد خواهند بود.

 

منبع: جام نیوز

  1. نویسنده دیدگاه: بیدار و هوشیار
    آذر ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۲۵

    اگه قوه قضاییه راست میگه بره کله گنده ها که کشور رو دارن میدوشن رو بگیره و انگشتشونو قطع کنه نه افتابه دزد بی چاره رو که از بی کاری و … مجبور به دله دزدی میشن. بهتره قوه قضاییه اونایی که سهم امثال ایشون رو تو جامعه میدزدند و یه ابم روش مجازات کنه .

  2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آذر ۲۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۰۱

    احسنت ای کاش برای هه اختلاص گران اجرا میشد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار