سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68758
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » به لحاظ فکری وسیاسی خود را اصولگرای معتدل می دانم/ هر حرکتی که با هدف به چالش کشیدن و براندازی نظام باشد محکوم است/ با اجماع درون حزبی موافقم
Print This Post
عبدالرسول بهمانی در نشست خبری:

اعتقاد بنده این است که اصول گرایی عنصر تفکیک ناپذیر دین و فرهنگ ماست، اما منافاتی با اصلاح ندارد، منوط به این که هر اصلاحی ناظر به اصول ثابت ما باشد.

به گزارش سلام دلفان، در دومین روز ثبت نام داوطلبین مجلس شورای اسلامی صبح یکشنبه، رسول بهمانی با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دلفان به سوالات خبرنگار پاسخ داد که متن مصاحبه خبری در ذیل می آید:DSC00538

ضمن معرفی خود سوابق اجرایی که تاکنون داشته اید را بیان بفرمایید:

بنده عبدالرسول بهمانی متولد ۱۳۳۸ درشهرستان نورآباد می باشم که دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته فلسفه دانشگاه علامه و دانشجوی همین رشته در مقطع دکترا می باشم.

از جمله سوابق اجرایی بنده می توان به مسئول روابط عمومی بسیج عشایری مریوان در سال 1359 و فرماندهی ستاد بسیج عشایری مریوان درسال 1360 با حکم شهید حاج احمد متوسلیان در زمان جنگ تحمیلی و پس از جنگ تحمیلی به تدریس در مدارس شهرستان کوهدشت و دلفان و ریاست دانشگاه پیام نور شهرستان دلفان از سال 1383 تا سال 1388 اشاره کرد.

انگیزه خود را برای حضور در عرصه انتخابات در حوزه دلفان و سلسله بیان بفرمایید:

اهداف کلی بنده که به نظرم اهداف کلی مجلس نیز محسوب می شود، حضور فعال در عرصه قانون گذاری به معنای دارا بودن قدرت فعال و دخالت در امور مجلس، نظارت دقیق بر سازمان و دستگاه های دولتی، دفاع از مرزهای فرهنگی، سیاسی ، اعتقادی و اجتماعی در برابر تهاجم بیگانگان، موضع گیری معقول و معتدل در دفاع از گفتمان انقلاب با هدف تحکیم مبانی این گفتگو، تثبیت مدیریت علمی، کارآمد و بروز در شهرستان، باهدف بهره برداری صحیح از منابع مالی و انسانی جهت منجر شدن به توسعه و ایجاد اشتغال می باشد.

 لطفا درباره جناح سیاسی خود بگویید:

بنده اعتقادم به حفظ گفتمان انقلاب، اصول و مبانی این گفتمان است اما باید عرض کنم که حفظ و حراست از گفتمان انقلاب و اصول و مبانی آن منافاتی با تغییرات بهبود خواهانه ندارد، به این دلیل که اگر ما اصلاحات را بدون نظارت و توجه به اصول انقلاب در پیش بگیریم بدون تردید منتهی به لیبرالیسم می شود که با فرهنگ و اعتقادات دینی ما سازگار نیست.

بنابراین اعتقاد بنده  این است که اصول گرایی عنصر تفکیک ناپذیر دین و فرهنگ ماست،اما منافاتی با اصلاح ندارد، منوط به این است که هر اصلاحی ناظر به اصول ثابت ما باشد، موضع سیاسی بنده اصولگرای معتدل می باشد و موضع آقای روحانی را به عنوان یک فرد معتدل می پذیرم.

نظر خود را پیرامون اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

از نظر بنده هر حرکت و اقدامی که به نحوی با هدف به چالش کشیدن اصول انقلاب، براندازی نظام و برهم زدن امنیت جامعه  وانسجام ملی باشد محکوم است و مردم با چنین حرکاتی به شدت برخورد خواهند نمود.

با توجه به اینکه شهرستان های دلفان و سلسله صاحب یک کرسی در مجلس هستند نظر خود را در مورد اجماع بین داوطلبین در یک شهرستان و اجماع درون حزبی بیان بفرمایید:

اجماع جناحی را معقول تر و منطقی تر از اجماع شهرستانی می دانم با اجماع درون حزبی موافقم.

عکس العمل شما در صورت رد صلاحیت از سوی شورای نگهبان چیست:

در صورتی که رد صلاحیت مستند و براساس شواهد شرعی و عقلی باشد پذیرفتنی است.

تلگرام سلام دلفان

 

 1. نویسنده دیدگاه: دارا
  آذر ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۷:۰۸

  بسیار عالی بود دکتر
  دمت گرم.خدایی لیاقت نماینده مجلس شدن رو داری

 2. نویسنده دیدگاه: بي‍ژن ابراهيمي
  آذر ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۴۲

  باسلام : خدمت جناب آقاي بهماني ، نظرات و ديد گاه شما بدور از هياهو و گزاف گويي هاي مرسوم سياسي مي باشد . و بادرك مشكل اصلي مردم كه همان بيكاري بوده قدم به ميدان انتخابات نهاده ايد . به اميد موفقيت و پيروزي شما معلم گرانقدر .

 3. نویسنده دیدگاه: هزار دستان
  آذر ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳:۴۹

  جناب آقای دکتر بهمانی براستی که کرسی سبز بهارستان شایسته شماست به امید پیروزی در انتخابات

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار