سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68804
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » آمده ام که تا آخر در صحنه بمانم و با اجماع مخالفم/ اصولگرا هستم و فتنه را محکوم می کنم
Print This Post
محمد عظیم دادگر پس از ثبت نام در انتخابات مجلس:

انگیزه بنده برای حضور در عرصه انتخابات رونق بخش کشاورزی در منطقه و ادامه مسیر انقلاب و تداوم راه امام (ره) و ولایت می باشد.

به گزارش سلام دلفان، در سومین روز ثبت نام داوطلبین مجلس شورای اسلامی  بعدازظهر دوشنبه، عظیم دادگر با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دلفان به سوالات خبرنگار پاسخ داد که متن مصاحبه خبری در ذیل می آید:۲۰۱۵۱۲۱۵_۱۴۲۱۲۹

ضمن معرفی خود سوابق اجرایی که تاکنون داشته اید را بیان بفرمایید:

بنده محمد عظیم دادگر هستم متولد سال 1344 که به عنوان یک کشاورز و کشاور زاده دارایمدرک کارشناسی ارشد در رشته زراعت از دانشگاه اهواز می باشم و از سوابق اجرایی بنده می توان به مسئولیت عمرانی بخشداری سلسله و مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی لرستان می توان نام برد.

انگیزه خود را برای حضور در عرصه انتخابات در حوزه دلفان و سلسله بیان بفرمایید:

انگیزه بنده  برای حضور در عرصه انتخابات رونق بخش کشاورزی در منطقه با توجه به تجربه زیادی که در این زمینه دارم و ادامه مسیر انقلاب و تداوم راه امام (ره) و ولایت می باشد.

لطفا درباره جناح سیاسی خود بگویید:

از لحاظ فکری و سیاسی خود را اصولگرا می دانم

نظر خود را پیرامون اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

فتنه ریشه خارج از کشوری داشت و توسط استکبار جهانی و یک جریان که از ابتدای انقلاب علیه جمهوری اسلامی موضع داشتند و قصد براندازی نظام را داشتند بوجود آمد که متاسفانه یک عده نادان داخلی نیز به این صفوف پیوستند و باعث بوجود آمدن مشکلاتی برای نظام شدند، قطعاً فتنه محکوم است و افرادی که در این جریان دست داشتند باید اگر قابل ارشاد هستند هدایت شوند و در غیر اینصورت کنار گذاشته شوند.

با توجه به اینکه شهرستان های دلفان و سلسله صاحب یک کرسی در مجلس هستند نظر خود را در مورد اجماع بین داوطلبین در یک شهرستان و اجماع درون حزبی بیان بفرمایید:

با اجماع به هر نحو مخالفم و قصدم این است تا آخر در صحنه بمانم و به تکلیفم عمل کنم.

تلگرام سلام دلفان

  1. نویسنده دیدگاه: برا
    آذر ۳۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۲۱

    درود برشرفت که با شجاعت عقاید و جریان فکری خودت را اعلام می کنی
    هرچند من خودم اصولگرا نیستم اما به نظرم شما از آن کاندیدای اصلاح طلبی که در سال 88در اوج جریان فتنه بود و الان در اظهار نظرش خود را فارغ از فتنه می داند بهتری

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار