سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 68853
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » ثبت نام 7 نفر در چهارمین روز ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس حوزه انتخابیه دلفان و سلسله
Print This Post
پر کار ترین روز ستاد انتخابات؛

گزارش سلام دلفان از آخرین اخبار ستاد انتخابات حوزه انتخابیه دلفان و سلسله

به گزارش سلام دلفان، لحظاتی قبل در چهارمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس منوچهر عبدی پور با حضور در محل فرمانداری دلفان، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله ثبت نام کرد.

عبدی پور

لحظاتی قبل در چهارمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس  ربیع صادقی با حضور در محل فرمانداری دلفان، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله ثبت نام کرد.

ربیع صادقی

لحظاتی قبل در چهارمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس  علی مرادی کاکاوند با حضور در محل فرمانداری دلفان، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله ثبت نام کرد.

photo_2015-12-22_13-23-12

 

لحظاتی قبل در چهارمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس  سیدعلی نوربخش با حضور در محل فرمانداری دلفان، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله ثبت نام کرد.

سیدعلی نوربخش

لحظاتی قبل در چهارمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس محمدامین رضوانی با حضور در محل فرمانداری دلفان، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله ثبت نام کرد.

 

رضوانی

لحظاتی قبل در چهارمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس حمید رضا شیراوند و علی چراغیان با حضور در محل فرمانداری دلفان، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله ثبت نام کردند.

photo_2015-12-22_11-56-30 photo_2015-12-22_11-56-34

 

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۵۲

  سلام دلفان عزیز اگه قراره کامنت درج نشه بگو تا بدونیم که الکی انگشتامون تو زحمت نیفتن!
  اما بریم سر اصل مطلب اینجور که اندک اندک جمع مستان میرسند و طبق پش بینی از هر کوی و برزن یک نفر داره کاندید میشه و دست آخر کاندیداهای همسایه هم ائتلاف می کنن باید بگیم این دور نماینمدگی هم از نورآباد پر

 2. نویسنده دیدگاه: محمود
  دی ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۹

  ظاهرا هر کی هر کیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه اینجوره منم کاندید میشم ! حاضرم قسم بخورم از اینام رای بیشتر میارم
  سوابق خودم ( دیپلم انسانی – دلسوز و وظیفه شناس – مسلط به زبان فارسی و لکی – تهرانم عین کف دستم میشناسم مخصوصا میدان بهارستان رو – 5 سال سابقه شاگرد گچ کار – دستخط خوبی دارم – در کل پسر حرف گوش کنیم )

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۰:۳۰

  انتخابات یعنی همین برادر انتخاب کنندگان باید دقت کنند

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار