سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6892
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » مردم به شعار های کاندیدا ها دقت کنند/ کاندیدا ها از ریخت و پاش دوری کنند
Print This Post
امام جمعه موقت نورآباد در خطبه های نماز جمعه:

حجت الاسلام نیکرو امام جمعه موقت شهرستان گفت :سخنرانی امام (ره) علیه آمریکا و اسرائیل در شرایطی بود که کسی فکر نمی کرد شخصیتی عرفانی مثل امام(ره) که در فیضیه درس اخلاق داشتند دارای چنین شجاعت سیاسی باشند.

به گزارش خبرنگارسلام دلفان، حجت الاسلام ˈاحمد نیکروˈ امام جمعه موقت شهرستان در خطبه های نماز جمعه این هفته دلفان با اشاره به به این که در ایام باقی مانده ماه مبارک رجب دو مناسبت مهم یعنی شهادت امام موسی کاظم(ع) و مبعث رسول اکرم(ص) را در پیش داریم افزود: امام موسی کاظم(ع) دارای سیره ی فردی و اجتماعی-سیاسی می باشند که از ویژگی های فردی امام کاظم می توان به کظم غیض ایشان اشاره کرد البته نه در مقابل ظلم حاکم زمان خود.

امام موسی کاظم(ع) را شخصی شجاع در زمینه ی اجتماعی- سیاسی خواندند و اشاره کردند به این که در دوران کودکی شجاعانه به دستگاه عباسی انتقاد می فرمودند.

وی در خطبه دوم با گرامی داشت روز پانزده خرداد، آن را نقطه عطف جمهوری اسلامی دانستند و خاطر نشان کردند:که 15 خرداد با نام امام خمینی(ره) پیوند خورده و آنرا آغاز انقلاب اسلامی دانستند.

حجت الاسلام نیکروافزودند :سخنرانی امام (ره) علیه آمریکا و اسرائیل در شرایطی بود که کسی فکر نمی کرد شخصیتی عرفانی مثل امام(ره) که در فیضیه درس اخلاق داشتند دارای چنین شجاعت سیاسی باشند

ایشان همچنین با تسلیت سالروز  رحلت امام خمینی(ره) ، امام(ره) را شخصیتی چند بعدی معرفی کردند و افزودند قیام امام خمینی(ره) که در طول غیبت کبری بی سابقه بود موجب شد تا ایشان شخصیتی منحصر به فرد باشند.

ویژگی دوم امام(ره) را محبوبیت و مشروعیت ایشان دانستند که این امر تنها منحصر به شیعه نیست بلکه یک محبوبیت جهانی است.

امام جمعه موقت نور آباد انتخاب امام خامنه ای(مد ظله العالی) به عنوان جانشین امام(ره) را یک انتخاب شایسته  و به حق دانستند.

وی در رابطه با انتخابات و با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در دانشکده افسری افزودند: دشمنان ما هنوز ملت بزرگ ایران را نشناخته اند ،هرچه فشار آنها برا ین مردم بیششتر شود این ملت دشمن شناس تر خواهد شد.

ایشان افزودند:همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند:مردم به شعار های کاندیدا ها دقت کنند.

وی تاکید کرد:کاندیدا ها هم از ریخت و پاش دوری کنند که بحمد الله در این زمینه تا امروز کمتر ریخت و پاش دیده شده است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار