سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69008
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۵ نظر
خانه » اخبار برتر » ثبت نام علی(عالی) رستمیان، احسان چراغیان، رضا رضائی، خانم افسر موموندی کاظمی و بهروز خیری چراغ در پنجمین روز ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس حوزه انتخابیه دلفان و سلسله
Print This Post
در حال بروز رسانی

گزارش سلام دلفان از آخرین اخبار ستاد انتخابات حوزه انتخابیه دلفان و سلسله

به گزارش سلام دلفان، لحظاتی قبل در پنجمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس علی(عالی) رستمیان با حضور در محل فرمانداری دلفان، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله ثبت نام کرد.

عالی رستمی

لحظاتی قبل در پنجمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس احسان چراغیان با حضور در محل فرمانداری دلفان، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله ثبت نام کرد.

احسان چراغیان

لحظاتی قبل در پنجمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس رضا رضائی با حضور در محل فرمانداری دلفان، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله ثبت نام کرد.

رضا رضائیان

لحظاتی قبل در پنجمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس افسر موموندی کاظمی با حضور در محل فرمانداری دلفان، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله ثبت نام کرد.

افسر کاظمی

لحظاتی قبل در پنجمین روز از ثبت نام داوطلبین انتخابات مجلس  بهروز خیری چراغ  با حضور در محل فرمانداری دلفان، برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله ثبت نام کرد.

بهروز خیری

در حال بروزرسانی….

تلگرام سلام دلفان

 

 

 1. نویسنده دیدگاه: مهدی
  دی ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۳۰

  دورود خدا بر رستمیان

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۱۹

  در حالیکه همه میدانند در این شهرستان جناب ع — ر وضعیت نسبتا بهتری دارداحضرات همشهری ما دقیقا قصدشان ا این ثبت نام ها ی پی در پی چیست حقیقتا هرکسی از از زیر اجماع شانه خالی کند صد در صد در عقب ماندگی های این شهر مقصر است

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۳۱

  جالب بود اولین بار است که یک خانم برای مجلس دلفان ثبت نام میکند اگر در صحنه باشد آرای بسیاری را کسب می کند حداقل 150هزاررای دارد .این پیام بنده را در آرشیو خود نگهدارید

 4. نویسنده دیدگاه: حاج حسین
  دی ۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۰۲

  هردم از این باغ بری می رسد
  تازه تر از تازه تری می رسد…

 5. نویسنده دیدگاه: یه دلفانی
  دی ۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۱۰

  انصافا بذارین واسه یه بارم ک شده یکی بره ک بتونه لااقل خودشو تو مجلس معرفی کنه………
  ن بره نوبتشو بفروشه ب زبون بازای مجلس……..
  بعدشم اینجا مجلسه ن حکومت ملوک الطوایفی……..

  فعلا…….

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار