سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69302
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲۵ نظر
خانه » اخبار برتر » انگیزه ام خدمت خالصانه است/ به هیچ جناح سیاسی وابسته نیستم/ در مورد فتنه نظر خاصی ندارم
Print This Post
احسان چراغیان در نشست خبری با خبرنگاران:

مشکلات عمرانی و توسعه کمی و کیفی در سطح شهر و روستا و بیکاری مهمترین مشکلات منطقه می بینیم.

 به گزارش سلام دلفان، احسان چراغیان با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دلفان به سوالات خبرنگار پاسخ داد که متن مصاحبه خبری در ذیل می آید:

DSC00852

ضمن معرفی خود سوابق اجرایی که تاکنون داشته اید را بیان بفرمایید:

بنده احسان چراغیان هستم  متولد 1363 روستای خلیفه آباد نورآباد داری مدرک کارشناسی ارشد در رشته برنامه ریزی شهری دانشگاه یزد و دانشجوی دکتری شهر سازی دانشگاه آزاد کرمانشاه

انگیزه خود را برای حضور در عرصه انتخابات در حوزه دلفان و سلسله بیان بفرمایید:

انگیزه خدمت خالصانه

 لطفا درباره جناح سیاسی خود بگویید:

به هیچ جناح سیاسی  وابسته نیستم و مستقل آمده ام

نظر خود را پیرامون اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

نظری ندارم

نظر خود را درمورد اجماع بین کاندیداهای انتخاباتی بیان کنید:

فعلاً نظر خاصی ندارم

 مهمترین معظلات شهرستان دلفان را چه می ببینید:

مشکلات عمرانی و توسعه کمی و کیفی در سطح شهر و روستا و مشکل بیکاری

 

 1. نویسنده دیدگاه: حیف نون
  دی ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۰۱

  ایشان احتمالاً در خواب بهشون الهام شده که در انتخابات مجلس کاندیدا بشن!!!!

  • نویسنده دیدگاه: الهام
   دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۳۱

   حیف نون خیلیای دیگه بهشون الهام شد ۸ سال بر اریکه قدرت تاختند.

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۱۰

  مختصر و مفید دمت گرم

 3. نویسنده دیدگاه: شهروند
  دی ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۰۰

  جناب آقای سردبیر محترم اگر به گفتمان و آزدی بیان اعتقادی دارید کامنت های قبلی را روی سایت قرار دهید تا مردم این دیار آگاهانه و از روی عقلانیت تصمیم بگیرن.

 4. نویسنده دیدگاه: شیر سجاد تنگ قمرعالی
  دی ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۵۹

  نظراتش مردونه‌ست. قصد رای دادن نداشته و ندارم، ولی قطعا واسش رای جمع میکنم. به روش‌های انسانی و دوستانه و مذاکره، نه مثل کاندیدها گدایی کنم یا رای بخرم.

  ….
  یا حق.

 5. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  دی ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۳

  آقایان محترم لطفا بحث طایفه گرایی را با سیاست قاطی نکنید! برای اولین بارهم که شده خودتون باشید. نگذارید دیگران با طایفگرایی های خود شما را مجاب کنند که در انتخاب تصمیمتان دچار شک و ترددید شوید. یک عمره که این دیار زخم های تنش را از ناحیه ای همین قشر خورده است.
  آگاه باشید مردم عزیزم آگاه باشید.

  • نویسنده دیدگاه: شهروند
   دی ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۱۴

   آقای دلسوز
   منظور از “همین قشر” یعنی چی؟
   روشن تر بیان کنید

  • نویسنده دیدگاه: بیطرف
   دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۴

   سلام دلسوز جان به نظر حضرتعالی ما به شخصی باید رای بدیم که خارج از این چند ده طایفه دلفان باشد پس حضرتعالی بچه سلسله هستید الکی تفرقه نیداز و حکومت کن

   • نویسنده دیدگاه: نورابادی
    دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۱:۳۵

    دمت گرم

   • نویسنده دیدگاه: دلسوز
    دی ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۷

    عزیز دل برادر مگر فرقی هم می کند که الشتری یا نورآبادی باشم! بنده فقط قصدم آگاه کردن مردم بود ولا غیر! جهت اطلاع بنده بچه خاک خورده همین شهرستانم و دلم برای مردم میسوزد چون خود را جدای از مردم مظلوم این دیار نمی بینم.

 6. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۴۵

  منظورم پر واضع است. آنانی که باید آگاه باشند منطور اینجانب را گرفته اند. من دلم به حال عامه مردم این دیار می سورد که سرشان را همچون کبک در زیر برف کره اند و همه چیز را عادی و آروم می بینند. بروید و سیر تاریخی این شهرستان را دنبال کنید، ببینید در کدامین دوره و برهه از زمان بوده است که در این شهرستان شایسته سالاری حاکم بوده است. مگر در دورهای قبل به خاطر ندارید که جناب … با سو استفاده از نام اشخاصی چون … بحث طایفگرایی را به انتخابات کشاندن و مردم را استثمار افکاری کرده اند! نقطه ضعف مردم این دیار … است، اقایان به گوش باشید و احساس خطر کنید که مبادا یک بار دیگر همچون ادوار گذشته سرتان را با دین و دیانت شیره بمالند.

  • نویسنده دیدگاه: شهروند
   دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۲۰

   آقای دلسوز
   درسته ما هرچی میکشیم از جناح بازیه. آقای چراغیان بعنوان کاندیدای مستقل اومده تحصیلات آقای احسان چراغیان با آقای…. قابل مقایسه نیست
   حالا بنظر شما ما به کی رای بدیم. هر کدوم از نمایندها، نماینده قبیله ای از شهرن با این احتساب باید یکی از فضا بیاریم که بیطرف باشه.

  • نویسنده دیدگاه: نورآبادی
   دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۴۰

   حالا این دوره با رأی به مهندس احسان چراغیان میخوایم ثابت کنیم که مردم دلفان لیاقت دارند که رادمرد مخلص و صادقی چون آقای چراغیان نماینده مان در مجلس باشند.همین که اعلام کرده مستقل آمده برای اولین بار در تاریخ انتخابات دلفان کافیه.

 7. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۱۹

  بنده سخنم روی هیچ کدوم از نماینده ها نیست. بنده و دوستان همفکرم قصد داریم مردم را از ناآگاهی نجات دهیم. بنده از خطری دم میزنم که در لابه لایه این جامعه نهفته است و بعضی از کاندیدها سعی دارند با متشنج کردن افکار مردم در این حوزه رای و تصمیم آنها را از پیش تعیین کنند. ما نیز امیدواریم که شایسته ترین و با درایت ترین فرد راهی مجلس شود. آخرین حرفم این که در انتخاب نماینده مورد نظرتون خوب تحقیق و واکاوی کنید که مبادا در آینده ی نزدیک سرتان را جلوی فرزندانتان به خاطر انتخای اشتباه پایین بیندازید، زیرا آینده آنها را شما رقم میزنید.

  • نویسنده دیدگاه: معصوم زاده
   دی ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۵۷

   جناب آقای دلسوز شما احتمالاً خود را معصوم و یا معصوم زاده می دانید و با اعتماد به نفس کاذب در فضا سیر می کنید،اتفاقآ ایشان آگاهانه آمده و مردم دلفان هم خییییلی آگاهانه بر خلاف میل شما تصمیم گرفته و باز هم خواهند گرفت.
   احتمالاً اگه باب میل شماها تصمیم بگیرند خیلی خوشایند شما خواهد بود ولی زهی خیال باطل….

   • نویسنده دیدگاه: دلسوز
    دی ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۵:۳۸

    معصوم زاده عزیز منکه نگفتم نماینده محترمتان با ناآگاهی اومدن! فقط گفتم مردم عزیزم با آگاهی کامل نمایندشونو انتخاب کنند. بین این دو بحث تفاوت زمین تا آسمون وجود داره! نمیدانم شما کجای کارید، شایدم دیر وقت بوده و کامنتو خوب نخونده اید.

    • نویسنده دیدگاه: معصوم زاده
     دی ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۲۰

     جناب دلسوز اولاً که ایشان نماینده نیستند و کاندید نمایندگی هستند و ثانیاً نماینده بنده هم نیستند و ایشان را اصلاً نمیشناسم ثالثاً بطور کلی با افرادی که خود را عقل کل می دانند میانه خوبی ندارم، به قول شما همین قشر که شما دارید اشاره میفرمائید از پاکترین مردم و بی حاشیه ترین مردمی هستند که شاید تمام زندانهای کشور را بچرخی و آمار بگیری هیچ نفری را از بین این قشر پیدا نکنی و این یعنی کمترین آسیب اجتماعی(دزدی،جنایت،خیانت،اعتیاد،قاچاق مواد مخدر،بیکاری و….). پیامبر گرامی اسلام می فرمایند:ثمره ایمان عمل صالح می باشد،یعنی اگر عمل صالح نباشد آب در هاونگ کوبیدن است، حالا به نظر شما در جامعه امروز ما تا چه حدی عمل صالح وجود دارد؟

     • نویسنده دیدگاه: دلسوز
      دی ۹, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۲۴

      تو کامنت اولی که از ایشون طرفداری کردید! البته مهم نیست این نظر شخص شماست. در مورد همین قشر هم اینرا عنوان کنم که شاید از دیدگاه شما کمترین آسیب ها اجتماعی را دارا باشد اما در زیر پوست یک شهر جریانات دیگر رخ میدهد! چند درصد همین قشر توانسته اند پیشرفت علمی داشته باشند؟ و یا چند درصد شان کرسی های مهم ادارات و سازمانهارا در اختیار دارند؟ پس مشکل کجاست به نظرتون؟ آیا جامعه به این نوع قشر اعتماد کرده؟ نه معصوم زاده عزیز دیگر زمانه عوض شده شماها خواه ناخواه مجبورید که با دنیای مدرنیته کنار بیاید و دیگر جای برای این نوع طایفه گرایی های سنتی باقی نمی ماند یا لااقل مجالی برای پیشرفت شماها نخواهند گذاشت زیرا شرط موفقیت در این راه جامعه پذیری همگانیست که این قشر از آن محروم است.

      • نویسنده دیدگاه: روزگار
       دی ۱۰, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۷

       داشی بفهم که داری چی میگی…یه خدایی اون بالاسر هست که بهتر میدونه بین بنده هاش قضاوت کنه واس خدا سیاه یا سفید ، عرب یا عجم، سنی ، مسیحی وووو فرقی نداره ملاک تقوا و عمل صالح هستش…اگر جای خدا بودی چیکار میکردی …؟؟؟؟بدون که الان هرچی فساد ، جنایت، اختلاس،رشوه گیری تو ادارات از آدمای ….ثانیا از نورآباد بزن بیرون ببین که چندنفر از این قشر پیشرفت علمی داشتن…واس شماردن تعدادشون ماشین حساب هم هنگ میکنه…

      • نویسنده دیدگاه: معصوم زاده
       دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۵۵

       جناب دلسوز عزیز ای کاش میشد که حضوری با هم بحث می کردیم اما فقط این را بدان که همیشه بر خلاف مسیر آب شنا کردن هزینه هایی دارد که برای حفظ شان انسانیت باید آن هزینه ها را به جان خرید وگرنه موافق مسیر آب شنا کردن بسیار آسان است، سوای مسائل معنوی و دینی که در حد اطلاعات حقیر نیست اما از نظر جامعه شناختی مورد نظر شما و همچنین از نظر تاریخی همیشه سر تعظیم فرود آوردن و اطاعت امر کردن (چیزی که امروزه مرسوم است)شایسته مخلوق خداوند واحد نیست.

      • نویسنده دیدگاه: وکیل حق مدار
       دی ۱۱, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۲

       جناب دلسوز،
       من نمیدونم کارت چیه ولی از باب خیلی عالمی حرف میزنی که فکر می کنم صرف نظراز کم سوادی جنابعالی عملی در کارت نباشه!!؟آخه ازکجا این نظرات بی نظر را برای خودت بافتی مگه تو ازدنیای برون خبر نداری ؟فکر می کنم جناب صرفا در دنیای درون وبا تفکر خالی نظر میدن !!جناب متفکر آیا منظر بیرونو متوجه شدی چه افرادی از این قشردارای تحصیلات عالیه هستندیا نه؟عزیزشاید بیشتر حقوقدانان کشور از این قشرن پس معلومه جناب از هیچی مطلع نیستند و بنظر در این خصوص آگاهی چندانی ندارند

       • نویسنده دیدگاه: دلسوز
        دی ۱۴, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۲۹

        بنده به هیچ قشری توهیین نکرده ام! بنده نگفتم این قشر بی سوادن! گفتم چند درصد!جناب وکیل شما حقوق خوانده اید و سرکارتان با تبصره و ماده های خشک و ساخته شده است! بنده و همکارانم سالهاست که در بین مردم تحقیقات متنوعی در مورد جوامع و قشر های مختلف انجام داده ایم. فقط این نکته را عنوان کنم که با این طایفه گرایی ها نمیتوان بر کرسی قدرت نشست. (دلایل مختلف دارد که بنده از گفتن آنها اجتناب میکنم) باز عنوان میکنم شماها در اینده نزدیک که زمینه هاش از سالهای دور شروع شده دچار بحران هویت میشوید.

 8. نویسنده دیدگاه: صمد
  دی ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۷

  اقای احسان چراغیان شما که هیچ نظری ندارید فکر کنم تو جلسات مجلس هم هیچ نظری ناشته باشی پس برا چی اومدی اقای بی نظر

  • نویسنده دیدگاه: سامان
   دی ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۱:۲۲

   آقا صمد لطفا کمی به خودت زحمت بده جواب سوالت اون بالا هست:
   .
   .
   .
   انگیزه خود را برای حضور در عرصه انتخابات در حوزه دلفان و سلسله بیان بفرمایید:
   انگیزه خدمت خالصانه

 9. نویسنده دیدگاه: قشر بی دلسوز
  دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۴۳

  بسم الله رحمن الرحیم
  و جعلناکم شعوبا و قبائل لتعارفوا
  ای خدای مهربانی که خالق تمام بندگانی و هدفت را از ایجاد قوم و قبیله بر روی کره ی زمین شناخت یکدیگر قرار دادی، ما را هدایت فرما که به اعتقادات و آیین و مذاهب و نژاد یکدیگر توهین نکنیم، زیرا همه، بندگان خوار و حقیر توییم هرچندکه کارمند باشیم یا کارگر، سیاه باشیم یا سفید، پیرو یهود باشیم یا مسیح
  معبودا گرد غرور و ریا را از اعمال صالحمان بزدای که نابودکننده ی آنهاست؛
  ای انسان شریف، مگر فراموش کرده ای که ما برای زندگی دسته جمعی آفریده شده ایم، ۱۲۴۰۰۰ پیغمبر و ۱۲ امام پشت سرشان آمدند که به ما بگویند عهد با خدایتان به درستی باشد و راهتان راستی و بینتان دوستی
  ما برای وصل کردن آمدیم…….نی برای فصل کردن آمدیم
  ای خدای عدل و داد، همانا تو خود فرمودی که هیچ برتری بین بندگانم نیست مگر به شرط داشتن ایمان و عمل صالح؛
  کجا فرموده ای که از موارد سنجش برتری انسانها نسبت به یکدیگر، قومی و قبیله ای بودن آنها و یا به قول این انسان دلسوز، داشتن یا نداشتن پست و مقام در دنیاست،
  خدایا در زمانی که مولایمان علی(ع) شایسته ترین فرد برای زمامداری حکومت بود، چون سه خلیفه ی قبل وی به ظاهر و ناحق حکمرانی کردند و ایشان بنا به مصلحت و خواست حقتعالی سالیانی طولانی صبر پیشه کردند و سکوت، آیا شیعیان باید در زمان خفقان به وی پشت میکردند؟تنها به این دلیل که ایشان به ظاهر از کرسی حکومت محروم بودند؟!
  برادر یا خواهر عزیز احتیاجی به این همه فلسفه و توضیح هم نبود، زیرا اگر انسانها عقل خود را قاضی نمایند هیچگاه اهانت هایی به برادر خود نمی نمایند.
  خدا اگر مثل بنده اش بود که خدا نمیشد، خدا خدای تبعیض نیست،خدا خدای صبر است.
  ان الله مع الصابرین
  سالها
  ان الله مع الصابرین
  و بازهم ان شاءالله
  ان الله مع الصابرین
  به قول معروف:
  چون می گذرد غمی نیست…
  ما زبالاییم و بالا میرویم….ما زدریاییم و دریا میرویم
  خدایا بندگانت را با قضاوت بیجا در مورد دیگران امتحان نکن
  خدایا در ظهور فرج امام زمانت تعجیل فرما که با عدل خویش زمینت را آباد گرداند و دیگر دل ها با خالی شدن از کینه ی همدیگر همه باهم همدل شوند خصوصا ما و این جناب دلسوز، هرچند که ما نه کینه ی ایشان و نه هیچ کس دیگر را در دل راه نمیدهیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار