سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 6936
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » آیین بزرگداشت بیست و چهارمین سالگرد رحلت ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب و پنجاهمین سالگرد قیام خونین 15 خرداد، در شهرستان دلفان برگزار می شود.
Print This Post

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان از برگزاری ویژه برنامه های در سطح مساجد به مناسبت رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب و سالگرد قیام 15 خرداد در این شهرستان خبر داد.

حجت الاسلام موسوی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان، در گفت و گو با خبرنگار سلام دلفان گفت:ایام الله 14خرداد سالگرد رحلت حضرت امام(ره) و قیام خونین 15خرداد بهترین زمان و فرصت مناسب برای تبیین و ترویج اندیشه های امام (ره) و انتقال آرمان ها آن حضرت به دنیا و آزادی خواهان جهان است.

موسوی در این خصوص گفت :آیین بزرگداشت امام خمینی(ره) روز سه شنبه 14 خرداد از ساعت 11 با سخنرانی حجت الاسلام نيكرو، مدير محترم حوزه علميه در در مسجد جامع با حضور مردم و مسئولين  برگزار می شود.

وی در ادامه گفت:همچنین آیین بزرگداشت پنجاهمین سالگرد قیام خونین 15 خرداد نیز  بعد از اقامه نماز مغرب و عشاء در پايان روز 14 خرداد در مسجد سيدالشهداء (ع)، با سخنرانی حجت الاسلام حجت الاسلام مرادياني، امام جمعه محترم در مسجد سيدالشهداء (ع)برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد:برگزاري محفل انس با قرآن با حضور قاریان ممتاز کشوری و شهرستانی  در شام 15 خرداد در مسجد امام سجاد (ع ) برگزار میشود .

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار