سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69380
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » از ثبت نام خانوادگی در ستاد انتخابات تا ترافیک داوطلبان در روز آخر نام نویسی
Print This Post

آخرین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات کشور از صبح امروز آغاز شد که با حاشیه هایی همراه بود.

به گزارش سلام دلفان، آخرین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات کشور از صبح امروز آغاز شد که با حاشیه هایی همراه بود.

*یکی از داوطلبان که خود را کاندیدای دور پنجم مجلس و دوره یازدهم انتخابات ریاست جمهوری معرفی می کند با پای شکسته وارد ستاد انتخابات شد، وی گفت که چندماه قبل فوتبال بازی کردم و پایم شکست!

*خانم حسینی یکی از داوطلبان مجلس نیز در پاسخ به این سوال که چرا نامزد انتخابات مجلس شده است، گفت که انگیزه ام مظلومیت خانم ها بوده و به خاطر دخترم کاندیدا شده ام.

*حضور فاطمه و محسن هاشمی به همراه عفت مرعشی نیز از دیگر حاشیه های امروز بود که فاطمه هاشمی درباره حضور مادرش گفت مادرم همیشه پشتیبان ما بوده است!

*محسن و فاطمه هاشمی بلافاصله پس از ورود به جایگاه نام نویسی رفتند و همین باعث تنش در ستاد و اعتراض کسانی شد که مدت ها در صف ایستاده بودند، که در واکنش به این اعتراض ها گفته شد یکی از عوامل آنها از قبل مدارکشان را آورده و برایشان جا رزرو کرده است.

*امروز ستاد انتخابات وزارت کشور شاید شلوغ ترین روز خود را پشت سر گذاشت چراکه صف طولانی در انتظار نوبتشان بودند و در همین راستا نیز امیری سخنگوی وزارت کشور در جمع خبرنگاران گفت که نام نویسی از داوطلبان تا ساعت 21 امشب تمدید شده است.

*امروز یکی از سوژه های عکاسان در ستاد انتخابات کشور دوقلوهایی بودند که برای ثبت نام به وزارت کشور آمدند.

*یکی دیگر از وزرای دولت قبل حمیدرضا حاجی بابایی بود که برای ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی به وزارت کشور آمد، برخی دیگر از وزرای دولت دهم نیز با حضور در ستاد انتخابات برای مجلس آینده ثبت نام کردند.

*محمدحسین مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور نیز آخرین آمار ثبت نام داوطلبان در انتخابات مجلس شورای اسلامی را 10834 نفر اعلام کرد.

منبع: فارس

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار