سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69402
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۱۲ نظر
خانه » اخبار برتر » فعال مدنی اصلاح طلبم و کاندیدای هیچ طایفه ای نیستم/ تنها با رأی و نظر شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان از اجماع تبعیت می کنم
Print This Post
افسر موموندی کاظمی در نشست خبری با اصحاب رسانه:

من نگاهم به اقتصاد خلاق است اما از صنعت هم در این حوزه غفلت نخواهم کرد به خصوص در حوزه صنایع کشاورزی و دارویی با توجه به پوشش گیاهی بی نظیر منطقه .

به گزارش سلام دلفان، خانم افسر موموندی کاظمی به عنوان اولین کاندید بانوی تاریخ انتخابات دلفان و سلسله  با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دلفان به سوالات خبرنگار پاسخ داد که متن مصاحبه خبری در ذیل می آید:

DSC00923

 

ضمن معرفی خود سوابق اجرایی که تاکنون داشته اید را بیان بفرمایید:

بنده افسر موموندی کاظمی متولد 1346 دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی ودانشگاه تهران در رشته های تحصیلی پژوهش اجتماعی و مدیریت رسانه، کارشناس برنامه ریزی و مطالعات فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستم و حوزه فعالیت های من در مطالعات و برنامه ریزی های کلان توسعه و برنامه های پنجم و ششم بوده

انگیزه خود را برای حضور در عرصه انتخابات در حوزه دلفان و سلسله بیان بفرمایید:

من توانمندی های را در خودم سراغ دارم که در حوزه های مختلف اجرایی نیز به اثبات رسیده است و گمان کردم به سطحی از بلوغ و توانمندی رسیدهام که می توانم بیایم و آن را تقدیم به مردم سرزمینم کنم، باتوجه به اشرافی که در حوزه توسعه های اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی دارم ، درد های مردم  این سرزمین را به خوبی لمس کرده ام و می دانم که نقطه های زخمی این مردم کجاست، بر آن هستم که زمینه ای فراهم کنم که زخم های مردم دیارم را التیام بخشم.

 

 لطفا درباره جناح سیاسی خود بگویید:

بنده فعال مدنی اصلاح طلب هستم

نظرتان در مورد اجماع بیان کنید و یک مبحثی وجود دارد که این روزها مردم دلفان فکر می کنند شما ماندتان منوط به نماندن کاندید دیگری است و در واقع پلان B هستید، ارزیابی شما چیست؟

بنده پلان A هستم  و تنها زمانی که سیاست های اصلاح طلبی اقتضا کند از پلان َA عبور خواهم کرد، زنان و جوانان به گفته قائم مقام آقای عارف در اولویت انتخاب های شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان هستند پس بنده  پلان A هستم  و کاندیدای هیچ طایفه ای نیستم و کاندیدای مردم سلسله و دلفان هستم، من متعهدم به اصول و سیاست های کلی که توسط شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان در سطح کشور تنظیم و تدوین شده است، اگر لازم به اجماع باشد تنها با رای و نظر شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان از اجماع تبعیت می کنم.

نظر خود را پیرامون اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

در مورد مسائل سال 88 مقام معظم رهبری فصل الخطاب را مشخص کردند و من گمان می کنم اگر اجازه دهیم بررسی شود مشکلاتی که هر حوزه و نگرشی که در این زمینه وجود داشته کاملا می تواند تحلیل شود.

باتوجه به اینکه حضور شما در منطقه کم بوده است و عدم حضور شما در منطقه موجب عدم شناخت شما از مشکلات و آسیب های منطقه می شود لطفاً بفرمایید که چه میزان با مشکلات و آسیب های منطقه آشنایی دارید و چه برنامه های برای توسعه منطقه دارید؟

خواستگاه اجتماعی من دلفان است و هیچ کس نمی تواند تردیدی در وابستگی اجتماعی من به دلفان وارد کند، پدران من به اقتضای موقعیت خود در پی کسب معرفت از منطقه مهاجرت کردند ومجدداً برگشتند و آنچه که توان داشتند را در خدمت مردم این منطقه قرار دادند، بنده گمان نمی کنم که این ضایعه ای به تخصص و کارشناسی ام وارد کند. بنده  به عنوان یکی از برنامه ریزان شاخص کشوری نه تنها در حوزه توسعه به منطقه دلفان و سلسله و استان لرستان و پیچیدگی ها، چالش ها، فرصت ها، قوت ها، ضعف ها و تهدیدهای آن آشنا هستم، بلکه نسبت به استان ها و مناطق دیگر کشور نیز همین اشراف را دارم و این می تواند نکته مثبتی باشد در ذهن کسانی که دغدغه توسعه را در منطقه دارند و هیچ وقت هم جدا از منطقه نبوده ام.

چه برنامه های برای توسعه منطقه دارید؟

لرستان از لحاظ ذخایر آبی سومین استان کشور بعد از گیلان و مازندران است و از طرفی اقتصاد مبتنی بر ذخایر نفتی رو به پایان است و آنچه که در حال حاضر در فضای کسب و کار و صنعت دنیا مطرح است اقتصاد خلاق مبتنی بر کسب و کارهای کوچک است، من نگاهم به اقتصاد خلاق است اما از صنعت هم در این حوزه غفلت نخواهم کرد به خصوص در حوزه صنایع کشاورزی و دارویی با توجه به پوشش گیاهی بی نظیر منطقه .

 

 

تلگرام سلام دلفان

 1. نویسنده دیدگاه: مهدي حسنوند
  دی ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۸:۱۶

  بنده شناختي از ايشان نداشتم. اما صحبتهاي ايشان نشان از مطالعات عميق و دانش مديريت كافي ايشان دارد. اگر روز انتخابات در الشتر بودم به اختمال زياد به ايشان راي خواهم داد.

  • نویسنده دیدگاه: ...
   دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۷

   ببخشید … دقیقا کدام صحبت ها …!؟!؟
   ایشون چیز خواصی نگفتن … فقط گفتن منم هستم …
   خخخخ

  • نویسنده دیدگاه: نام شما...
   دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۱

   اره حتما….

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۱:۲۱

  پس بگو هیچ اختیاری از خودت نداری

 3. نویسنده دیدگاه: فرشید
  دی ۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۲۵

  از خیلی از چهره هاٰ جناح خودتان را خوب بیان کردید ولی کلمه پلان را یکی اشتباهی بکاربرده و شماها تکرار می کنید این عبارت برای سطوحی از اراضی و خاکها کاربرد دارد- در ضمن لرستان از نظر منابع آبی در رتبه چهارم کشور قرار دارد-در ضمن شما کاندید این شهر هستید دکتر عارف که نمی آد اینجا بگه اجماع کنید یا نه؟-مجلس ایران جای اعتبار گرفتن به زور و سروصداست جوانان و شماها می تونید؟ تفکر بنده هم اصلاح طلبی محض است ولی با این فرمایشات شما می شود اصلاحات دلفان را پیش برد؟ موفق باشید

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۱۲

  از مصاحبه خانم موموندی اینگونه می توان نتیجه گرفت که ایشان هیچ برنامه مدون و اصولی برای توسعه و رونق این دو شهرستان ندارند. از کاندیدهای محترم خواهشمندیم برنامه های خود را برای مردم تشریح کنند تا مردم این دیار آگاهانه و از روی شناخت انتخاب کنند.

 5. نویسنده دیدگاه: شهروند.
  دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۰:۲۰

  اینکه به صراحت جناح سیاسی خود را عنوان کرده اید بسی مزید خوشحالی است.(قابل توجه دیگرکاندیدهای) ولی از مصاحبه خانم موموندی اینگونه می توان نتیجه گرفت که ایشان هیچ برنامه مدون و اصولی برای توسعه و رونق این دو شهرستان ندارند.(حداقل در این مصاحبه)از کاندیدهای محترم خواهشمندیم برنامه های خود را برای مردم تشریح کنند تا مردم این دیار آگاهانه و از روی شناخت انتخاب کنند.

  • نویسنده دیدگاه: مهدي
   دی ۱۲, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۷:۰۵

   شما قراره نماينده مجلس انتخاب كنيد نه فرماندار. وظيفه نماينده قانون گذاري و نظارته نه اجراي قانون يا مديريت شهرستان.

 6. نویسنده دیدگاه: ...
  دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۰۴

  من واقعا تعجب میکنم از این همه اعتماد به نفس
  بعضی ها خیلی چیز ها در خودشان میبینند که دیگران اصلا قادر به دیدن ان نیستند
  ببخشید شما !؟

 7. نویسنده دیدگاه: مریم
  دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۱۰

  جاااااااااااان ؟؟؟؟

 8. نویسنده دیدگاه: علی
  دی ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۶:۳۷

  واقعا از اعتماد بنفس و صداقت این خانم باید تقدیر کرد
  لیاقت این خانم از اکثر آقایانی که ثبت نام کردند بیشتر است
  اگه تایید بشن من قطعا به ایشون رای میدم

 9. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۶, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۹:۲۱

  با توجه به اشراف ایشان نسبت به امور کلان و برنامه ریزی های مد نظر و نیز فارغ بودن از افکار کلیشه ای که از جانب کاندیداها و نمایندگان قبلی طی چندین دوره دامنگیر مردم عزیز و نجیب دیارم(سلسله و دلفان ) شده بود، خوشتر آن است که مردم با تامل بیشتری به حضور ایشان بنگرند و حمایتشان از نامبرده می تواند خط بطلانی باشد بر افکار پوسیده و فرسوده ای که طی این مدت مدید بصورت طریقه ای و فشرده ای در منطقه مستولی گشته است.
  بیایم درایت، دیدگاه کلان، فارغ بودن از ترفندهای طایفه گری را مد نظر داشته باشیم .
  در پایان احساس می کنم، ایشان شایسته ترین فرد باشند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار