سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69431
تاریخ انتشار: ۵ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » آخرین عناوین » ثبت نام همسر مرحوم ملكي‌طولابي براي حوزه انتخابيه خرم‌آباد و چگني
Print This Post

“مهرنوش کریمی‌طولابی” همسر مرحوم هوشیار ملکی‌طولابی كه قصد داشت در حوزه‌ي انتخابيه خرم‌آباد و چگنی براي انتخابات مجلس دهم ثبت نام همسر مرحوم ملكي‌طولابي براي حوزه انتخابيه خرم‌آباد و چگني/ زن‌ها ضعيفه نيستندثبت نام كند، یک هفته پس از مرگ همسرش به جای وی ثبت نام کرد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از یافته، مهرنوش کریمی‌طولابی كه همچون همسرش از فرهنگيان آموزش و پرورش است، ثبت نام همسر مرحوم ملكي‌طولابي براي حوزه انتخابيه خرم‌آباد و چگني/ زن‌ها ضعيفه نيستندهنگام ثبت نام به خبرنگاران گفت: مرگ مظلومانه‌ی همسرم امروز دیگر یک موضوع شخصی نیست.
وي با اعلام شعار “‌هوشیار مُرد اما هوشیاری نمرده است” اظهار كرد: برخی مرا نصیحت می‌کنند که با فوت همسرت بهتر است در خانه بنشیني و به امور زندگي دخترم رسیدگی کنم، اما عرض می‌کنم که آن مرحوم وقت و زندگی خود را وقف مردم کرد و امروز من هم تصمیم گرفته‌ام از میان مردم و دخترم، مردم را انتخاب کنم.
وی در پاسخ به سؤال يكي از خبرنگاران که پرسید «بعد از فوت همسرتان چه انگیزه‌ای شما را به صحنه انتخابات آورده است؟» گفت: از یک طرف بزرگان خانواده و برادران مرحوم هوشیار این مأموریت را به من محول كرده‌اند و از طرف دیگر من به همسرم قول داده بودم که اگر اهالي منطقه چگنی برای این کار همراه شوند من هم با تمام وجود در این راه کمکش کنم.
كريمي افزود: روز خاکسپاری‌اش دیدم که بسياري از اهالي چگنی چطور برای این هدف یک‌دست شده‌اند و حالا می‌خواهم به قولی که به آن مرحوم داده بودم عمل کنم.
وی تصريح كرد: عذاب می‌کشم وقتی می‌شنوم به زن می‌گویند ضعیفه! من ضعیفه نیستم و برای خدمت به مردم مظلوم شهر و دیارم و شاد کردن روح همسر مرحومم حاضرم از هر چه دارم بگذرم.
قابل ذكر است مرحوم هوشيار ملكي‌طولابي صبح روز پنج‌شنبه 26 دي‌ماه بر اثر اصابت ضربه چاقوي يكي از اقوامش (الف-م) در كوچه نوبهار محله ميدان تير به قتل رسيد و قاتل جمعه‌شب 27 دي‌ماه در يكي از روستاهاي منطقه چگني توسط نيروهاي انتظامي دستگير شد.

 1. نویسنده دیدگاه: فرهنگ
  دی ۵, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۲:۲۳

  در صورت تایید صلاحیت یقینا یکی از کسانی است که به دور دوم راه می یابد.

 2. نویسنده دیدگاه: برهان
  دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۲۳:۵۶

  آفرین به تو بانوی بزرگ و با غیرت
  تو روی نه تنها تمام زنان بلکه روی تمام مردان را سفید کردی
  امید وارم زیر سایه امام زمان موفق بشی و حق مردم این استان رو بگیری

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار