سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69440
تاریخ انتشار: ۶ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » ریشه توسعه نیافتگی منطقه را قصور نمایندگان سابق می دانم/ با توجه به توان و نفوذی که دارم وارد عرصه شده ام/ اگر یک رای هم داشته باشم درعرصه می مانم
Print This Post
عباس حسنوند در نشست خبری با اصحاب رسانه:

بنده سرباز نظام، پیرو خط نظام و رهبری، وسرباز ولایت هستم و اعلام می کنم که فتنه 88 ظلم بزرگی به ملت ایران بود و آن را محکوم می کنم.

به گزارش سلام دلفان،  عباس حسنوند با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دلفان به سوالات خبرنگار پاسخ داد که متن مصاحبه خبری در ذیل می آید:

DSC01024

 

ضمن معرفی خود سوابق اجرایی که تاکنون داشته اید را بیان بفرمایید:

بنده عباس حسنوند متولد سال 1343 روستای پرهانی سفلی توابع شهرستان الشتر هستم. سال 1364 پس از اخذ مدرک دیپلم وارد سپاه پاسداران شدم  و ازسال 1364 تا1375 کل خدمتم را درمناطق عملیاتی حضور داشته ام. از سال  1375بنا به تدبیر فرماندهی معظم کل قوا در جهت تقویت نیروی انتظامی بنده به نیروی انتظامی منتقل شدم، در نیروی انتظامی مسئولیت های راهبردی را برعهده داشته ام .درناجا مسئولیت ارزشیابی و ترفیعات، مسئولیت انتصابات حفاظت اطلاعات و مدیر کل صلاحیت کارکنان ناجا را برعهده داشته ام، مسئولیت خارج از سازمانی بنده مدیرکل نظارت و بازرسی امور استان های جبهه حامیان ولایت بوده است ودر حال حاظر دانشجوی دکتری مدیریت دولتی هستم.

سوابق علمی پژوهشی : تالیف کتاب، 3پروژه تحقیقاتی، 10مقاله علمی پژوهشی و 8 مقاله علمی ترویجی را در کارنامه خودم دارم.

انگیزه خود را برای حضور در عرصه انتخابات در حوزه دلفان و سلسله بیان بفرمایید:

انگیزه بنده از ورود به انتخابات اولاً باید کاری کنیم که فرمایشات حضرت آقا و حضرت امام (ره) که در جهت شور و اشتیاق مردم در برگزاری هرچه با شکوه تر انتخابات است را اجرا کنیم و انگیزه دوم بنده توانی است که در خودم سراغ دارم و محرومیت موجود در منطقه، باتوجه به ارتباطات، توان و نفوذی که در منطقه دارم وظیفه خودم دانسته ام که وارد عرصه انتخابات شوم.

 لطفا درباره جناح سیاسی خود بگویید:

بنده  پیرو خط نظام و رهبری و سرباز ولایت هستم وبه هیچ جناحی وابسته نیستم وخط قرمزم ولایت است.

نظر خود را پیرامون اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

بنده اعلام می کنم که فتنه 88 ظلم بزرگی به ملت ایران بود در آن زمان ملت ایران در اوج قدرت بود به نحوی که غرب حاضر به مذاکره با ایران بود. افرادی که بی قانونی کردند و حاضر به اعتراف هم نشدند، همه این افراد را محکوم می دانم و تصمیماتی که توسط شورای امنیت ملی گرفته شده را قطعاً تایید می کنم .

لطفاً بفرمایید که چه میزان با مشکلات و آسیب های منطقه آشنایی دارید و چه برنامه های برای توسعه منطقه دارید؟

برنامه های بنده به سه دسته : کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تقسیم بندی می شوند و برای هرکدام راهکار های را ارئه داده ایم ، پتانسیل و ظرفیت هر دو شهرستان دلفان و سلسله را بررسی و برنامه ریزی های لازم را نیز انجام داده ام و از ظرفیت های مانند: کشاورزی، دامپروری، گردشگری و از همه مهمتر نخبگان دو شهرستان.

بنده می خواهم نرخ بیکاری را کاهش دهم و منطقه سلسله و دلفان را بعنوان منطقه ویژه اقتصادی معرفی می کنم و ریشه توسعه نیافتگی شهرستان های دلفان و سلسله را کوتاهی و قصور نمایندگان سابق می دانم.

با توجه به اینکه شهرستان های دلفان و سلسله صاحب یک کرسی در مجلس هستند نظر خود را در مورد اجماع بین داوطلبین در یک شهرستان و اجماع درون حزبی بیان بفرمایید:

بنده اجماع را توهین به مردم می دانم و  اگر یک رای هم داشته باشم تا آخرین نفر درصحنه می مانم.

تلگرام سلام دلفان

 

  1. نویسنده دیدگاه: دلفانی
    دی ۱۳, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۰۰

    مواظب باش اطرافیانت گوشتونبرند….ازماگفتن

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار