سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69472
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » اخبار برتر » طایفه گرایی یکی از ریشه های اصلی عقب ماندگی منطقه است/ عضو حزب اعتدالم و با دولت تعامل خوبی دارم/ اگر مانند شهید مدرس حتی یک رای هم بیاورم کنار نخواهم کشید
Print This Post
حمیدرضا شیراوند در نشست خبری با اصحاب رسانه:

از 4 سال قبل برنامه ریزی کرده ام و تنها با مناظره بین کاندیداهای هر دو شهرستان موافق هستم در غیر این صورت اجماع را توهین به شعور رای دهندگان می دانم.

به گزارش سلام دلفان،  حمیدرضا شیراوند با حضور در فرمانداری دلفان پس از ثبت نام در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان دلفان به سوالات خبرنگار پاسخ داد که متن مصاحبه خبری در ذیل می آید:DSC00797-768x432

ضمن معرفی خود سوابق اجرایی که تاکنون داشته اید را بیان بفرمایید:

بنده حمیدرضا شیراوند متولد سال 1350 روستای ترهانی سفلی از توابع شهرستان سلسله، دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران سازه و کارشناسی ارشد حقوق عمومی می باشم. ازسال 1374 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مشغول به خدمت شدم، مدت 2سال در تهران انجام وظیفه نمودم و سپس در سال 1376 بنا به در خواستم به مناطق محروم و جنگی استان ایلام اعزام شدم  و بعنوان مسئول نقشه برداری شهرهای مهران، ایلام، دهلران، دره شهر و آبدانان در بازسازی این مناطق شرکت نمودم. پس از آن سال 1381 به کلان شهر اراک منقل و بعنوان نماینده  حقوقی ادراه کل ثبت اسناد و املاک مرکزی مشغول فعالیت شدم، همزمان مسئولیت طرح های هادی و تفضیلی برای بیش از 150 روستا در استان مرکزی را به عهده داشتم و مدت 14سال است که در ایجاد و راه اندازی شهرک های صعنعتی استان مرکزی فعالیت می نمایم و در این مدت عضو انجمن خیرین مسکن ساز ،مسجد ساز و مدرسه ساز بوده و بعنوان ناظر پروژه های مسکن مهر استان مرکزی به مدت 5 سال فعالیت نموده ام و در ساخت پروژه 6 هزار واحدی کلان شهر اراک بعنوان مجری و ناظر انجام وظیفه نموده ام.

انگیزه خود را برای حضور در عرصه انتخابات در حوزه دلفان و سلسله بیان کنید و بفرمایید که چه میزان با مشکلات و آسیب های منطقه آشنایی دارید و چه برنامه های برای توسعه منطقه دارید؟

بنده حدود 14 سال است که در کلان شهر اراک مشغول خدمت می باشم و در مراجعاتی که به شهرستان های دلفان و سلسله داشته ام با لشگری از بیکاران تحصیل کرده مواجه شدم  که دغدغه بیشتر خانواده های ما هستند. هدف من ایجاد اشتغال، توسعه پایدار برای شهرستان های دلفان و سلسله، ایجاد مراکز توریستی و استفاده از پتانسیل های زیادی است که دو شهرستان دارند. من با تعاملی که با دولت تدبیر و امید دارم حتی قول احداث شهرک های صنعتی برای شهرستان های دلفان و سلسله را گرفته ام.

ما برنامه هایمان را اعلام کردیم متاسفانه بعضی از کاندیدا ها کپی برداری کردند، بنابراین برنامه های خودمان را به صورت جامع و مدون در روزهای آخر در اختیار رسانه ها و مردم قرار خواهیم داد.

نظر شما در مورد ریشه اصلی عقب ماندگی شهرستان های سلسله و دلفان چیست:

به نظر بنده طایفه و طایفه گرای یکی از ریشه های اصلی عقب ماندگی شهرستان های ماست.

لطفاً درباره جناح سیاسی خود بگویید:

من عضو حزب اعتدال توسعه ایران اسلامی هستم .

نظر خود را پیرامون اتفاقات سال ۸۸ کشور و فتنه بوجود آمده بیان بفرمایید:

من معتقد هستم ما هرجای که به مشکل برخورد می کنیم باید از قانون و بیانات رهبری استفاده کنیم.در آن سال ها اگر از قانون پیروی میشد چنین مشکلی پیش نمی آمد. ما باید درهر زمینه در هر جا تابع قانون باشیم.

 با توجه به اینکه شهرستان های دلفان و سلسله صاحب یک کرسی در مجلس هستند نظر خود را در مورد اجماع بین داوطلبین در یک شهرستان و اجماع درون حزبی بیان بفرمایید:

من از چهارسال پیش با برنامه و برنامه ریزی دقیق برای شرکت در انتخابات مجلس دهم آماده شده ام. لذا بایک برنامه مدون و از پیش طراحی شده جهت خدمت آمده ام و هدف من بجز خدمت چیزی نیست و به هیچ عنوان اجماع را قبول ندارم. تنها با مناظره بین کاندیداهای هر دو شهرستان موافق هستم در غیر این صورت اجماع را توهین به شعور رای دهندگان می دانم، چراکه انتخابات آزاد است، اگر به مانند شهید مدرس حتی یک رای هم بیاورم کنار نخواهم کشید.

 

 

 

 1. نویسنده دیدگاه: صبحان
  دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۲:۵۸

  معذرت میخوام ولی همچین که شمابا صراحت میفرمایید عقب مانده نیستیم … !!

  • نویسنده دیدگاه: مصطفی شیراوند
   دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۴:۳۲

   منظور مهندس عقب ماندگی فکری و ذهنی نبوده بلکه از لحاظ عمرانی و آبادانی نسبت به شهرستان های دیگر پیشرفت چندانی نداشته ایم

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    دی ۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۹:۵۴

    اقا مصطفی شما دقیقا چجوری ب این منظور پی بردین ک ما نبردیم ؟؟!؟

 2. نویسنده دیدگاه: نیم من
  دی ۸, ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۰:۱۲

  سلسله و دلفان از فقر فرهنگی و عقب ماندگی زیربنایی که اشتغال جوانان است رنج میبرند. خوشبختانه جوانان ما به این باور رسیده اند که تعصبات بیجا و طایفه گرایی عامل اصلی این عقب ماندگی هاهستند. لایق ترین فرد را که کارهای مدیریتی و اجرایی موفق داشته را انتخاب کنیم تا خود و دیگران را سرزنش نکنیم. باتحقیق و شناخت تمام نامزدها ها

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار