سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69504
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تمام بمب های نقل و انتقالات تیمهای لیگ برتری تا امروز
Print This Post

مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر گفت:هنوز ای تی سی 2 بازیکن خارجی سپاهان یعنی پادوانی و پریرا نیامده و در صورتی که به دست ما برسد، از نظر ما بازی کردن آنها بدون مانع است.

تمام بمب های نقل و انتقالات تیمهای لیگ برتری تا امروز

 

به گزارش سلام دلفان ، مصطفی شهبازی درباره اینکه تا امروز چه بازیکنانی قرارداد خود را با تیمهای لیگ برتری ثبت کردند، اظهار داشت: تا امروز 17 بازیکن قرارداد خود را با تیمهای لیگ برتری به ثبت رسانده اند. عباس زاده و حامد زمانی برای راه آهن، مارکو آیوبل برای ذوب آهن، نریمان جهان، سیدصالحی و محسن امیری برای گسترش فولاد، فریبرز گرامی برای پدیده موسوی، سیدحسین کریمی، مهدی جعفرپور، مهدی مناری زاده و 3 بازیکن خارجی از سوئد و فرانسه برای سیاه جامگان و کلانتری و کیانی و فرزاد حاتمی برای تراکتورسازی قرارداد خود را ثبت کرده اند.

وی ادامه داد: باشگاهها تا 29 دیماه زمان دارند تا نقل و انتقالات نیم فصل خود را به ثبت برسانند و اگر از ساعت 24 دیماه بگذرد، دیگر بازیکن تا فصل بعد نمی تواند به هیچ تیمی برود. در نیم فصل هر باشگاه می تواند 6 بازیکن جذب کند.

مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر تصریح کرد: هنوز ای تی سی 2 بازیکن خارجی سپاهان یعنی پادوانی و پریرا نیامده و در صورتی که به دست ما برسد، از نظر ما بازی کردن آنها بدون مانع است./ کاپ

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار