سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 69511
تاریخ انتشار: ۷ دی ۱۳۹۴
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » پروژه ای با پیشرفت سالانه کمتر از 1.5 درصد/ تصفیه خانه دلفان و 14 سال چشم انتظاری وعده مسئولان
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد

فرماندار دلفان گفت: تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان دلفان باگذشت ۱۴ سال هم‌اکنون ۱۸ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش سلام دلفان، جعفر طولابی در رابطه با ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان دلفان، اظهار داشت: کار تصفیه‌خانه شهرستان دلفان حدود 14 سال است که مانده و هم‌اکنون 18 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.139401310927504075133924

وی با بیان اینکه برای راه‌اندازی تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان دلفان بیش از 20 میلیارد تومان اعتبار لازم است، افزود: سیاست دولت بر این است که برای پروژه‌های بالای 70 درصد اعتبار می‌گذارد، بنابر این چون پروژه‌های نیمه‌ تمام زیادی وجود دارد تکمیل تصفیه‌خانه زمان می‌برد به همین جهت برای تسریع ساخت تصفیه‌خانه دلفان پیگیری‌هایی در حال انجام است تا به بخش خصوصی واگذار شود.

فرماندار دلفان عنوان کرد: قانون باید اجازه دهد تا این‌گونه پروژه‌هایی که نیازمند اعتبار کلان هستند به بخش خصوصی واگذار شوند.

وی با اشاره به اینکه مراحل قانونی واگذاری تصفیه‌خانه شهرستان دلفان در حال انجام است، بیان کرد: امسال روند کار این تصفیه‌خانه را زنده کردیم و در این راستا با حضور مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان جلساتی در شهرستان دلفان برگزار شد.

طولابی تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده استاندار لرستان نیز پیگیر روند ساخت تصفیه‌خانه شهرستان دلفان شد که نهایتاً این تصفیه خانه در قالب واگذاری به بخش خصوصی مراحل قانونی خود را طی می‌کند./تسنیم

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار